до колко студено може да излизаме на разxодка?

  • 3 586
  • 91
Здравейте ,имам един  въпрос към майките с повече опит.До колко студено мога да изкарвам моя син които е на 6 мес.почти.Едната крайност от която се притеснявам е да не го простудя а другата да не го изнежа .Затова моля споделете благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Извеждам на всякакво, особено завити в количката са си екстра. Каката се роди септември, зимата беше много студена, извеждах я на минус пет, бузите и бяха, като домати  Mr. Green

Аз пропускам разходка, само ако на мен нещо ми е зле, иначе времето не е причина, даже на дъжд е много приятно - дъждобрана на количката и готово. Само на мъгла не излизам.
Виж целия пост
# 2
Аз си бях поставила граница от -3градуса.Смятам,че повече не е добре за детето,нека всеки да си приказва,как и при -5 можело....
Виж целия пост
# 3
като беше бебе на мъгла не извеждах,сега ще е същото Peace
Виж целия пост
# 4
Под нулата не извежах,освен ако не е супер тихо навън/без вятър/,в мъгла и в силен вятър също.
Виж целия пост
# 5
Зависи. Аз горе долу спазвам следното през студените дни:
1. Ако има мъгла - не. Или за много малко навън
2. Ако току-що е наваляло сняг - в повечето случаи е меко и може навън.
3. След дъжд навън . Студено е, но въздуха е друг.
4. Грейне ли малко слънце през есената и зимата и хайде на вън да го хванем..  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
и при минусови градуси сме на разжодка
Виж целия пост
# 7
Зависи. Аз горе долу спазвам следното през студените дни:
1. Ако има мъгла - не. Или за много малко навън
2. Ако току-що е наваляло сняг - в повечето случаи е меко и може навън.
3. След дъжд навън . Студено е, но въздуха е друг.
4. Грейне ли малко слънце през есената и зимата и хайде на вън да го хванем..  Mr. Green

Peaceи аз така
Виж целия пост
# 8
без значение от температурата, ако няма мъгла или силен вятър сме на вън  Sunglasses
Виж целия пост
# 9
На лекциите на "9 месеца" казаха до -5, ако няма вятър и мъгла.
Виж целия пост
# 10
Избягвам вятър и мъгла.
Виж целия пост
# 11
А ако бебчето е със запушено носле, но без температура, може ли да се изнася навън newsm78
Виж целия пост
# 12
Миналата зима гледах температурата да е над нулата, тази мисля и при минусови температури да го извеждам.
Виж целия пост
# 13
Извеждам на всякакво, особено завити в количката са си екстра. Каката се роди септември, зимата беше много студена, извеждах я на минус пет, бузите и бяха, като домати  Mr. Green

Аз пропускам разходка, само ако на мен нещо ми е зле, иначе времето не е причина, даже на дъжд е много приятно - дъждобрана на количката и готово.
Само на мъгла не излизам.
съгласна съм Peace
само на мъгла или ако вятърът е особено силен. иначе не сме пропускали разходка от минимум 2 часа дневно и в най-студените дни Peace

Gali80 аз съм извеждала детето си така. и в момента е със сополки и похъркващо носле, но бяхме навън за 2 часа. Peace
Виж целия пост
# 14
Аз не извеждах само при силен вятър, мъгла и дъжд.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия