Абе що се правите на интересни?

  • 4 057
  • 64
Интересно ми е просто. Гледам ората задават конкретни въпроси, вие им оригиналничите, какво ви носи това?  Нали и вие понякога си задавате житейски въпросчета? Или избегвате да го правите у форома, за да не се излагате? А?
Виж целия пост
# 1
Ам що да ти отговарям, за ко да "оригиналнича" и тоя път?!   Laughing
Виж целия пост
# 2
Дай пример за оригиналничене, за да не приемеш отговора ми като опит за такова.  Laughing
Защото и самото пускане на тази тема от теб може да се тълкува като опит за оригиналничене.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
може пък от някой оригинален пост да се роди оригинално решение по друг въпрос... никога не знаеш...  Naughty пък и е по-весело в крайна сметка. Аз съм от няколко дни тук, обаче вече си имам фаворит - ватман фореваа  Sunglasses винаги има решение - евала  Peace
Виж целия пост
# 4
Защото и самото пускане на тази тема от теб може да се тълкува като опит за оригиналничене.  Simple Smile

Хич даже.  Който ме знае, знае, че съм конкретна.  Не съм и по шикалкавенията. Сериозно ми е въпросването, макар и с разлигавен в момента език.
Виж целия пост
# 5
Аз съм от няколко дни тук, обаче вече си имам фаворит - ватман фореваа  Sunglasses винаги има решение - евала  Peace

Ватмана е конкретен пич, не от тези, които имам предвид.
Виж целия пост
# 6

Защото и самото пускане на тази тема от теб може да се тълкува като опит за оригиналничене.  Simple Smile

Тц, не е.   Laughing
И моят пост не е оригинален - повторенията във форумските теми винаги се набиват в очи.  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Защото и самото пускане на тази тема от теб може да се тълкува като опит за оригиналничене.  Simple Smile

Хич даже.  Който ме знае, знае, че съм конкретна.  Не съм и по шикалкавенията. Сериозно ми е въпросването, макар и с разлигавен в момента език.
Е хубаво де, ама ако темата ти е ориентирана само към тези, които те знаят? Не беше ли по добре да ги питаш ф2ф? Ние останалите да гадаем какво или по точно кого имаш предвид?
Виж целия пост
# 8
Ами то и аз много рядко пускам някоя лигня, освен ако не е в петъчна тема или начина на предлагане на темата да ми се стори, че провокира само подобен род отговори.

Не винаги ме дразни оригиналниченето, по скоро прекаленото фамилиарничене по темите лееееекинко ме подразва понякога.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Суета, минзухар. Заради суетата.
Не се ласкай, ти си същата.
Виж целия пост
# 10
Оригиналниченето с мярка и на място, понякога дори е интересно и разведряващо.
Проблемът е в чувството за мярка и в последващото лавинообразно заливане с подобни псевдомърдости, които опошляват конкретната тема.
Има категория потребители, които се чувстват задължени да се появят във всяка тема, дори (и особено), когато нямат какво да кажат по нея.
Има дори шампиони, които съумяват да оспамят и направят на нищо, дори собствените си теми.
Виж целия пост
# 11
Опааа,   с удоволствие забелязвам, че ми отговарят  едни от най-оригиналните другарки, ама само Флор  е отговорила по същество  Wink Само дето се е объркала по отношение на мен мааалко  Wink (да ви светна)
Виж целия пост
# 12
Има категория потребители, които се чувстват задължени да се появят във всяка тема, дори (и особено), когато нямат какво да кажат по нея.
Има дори шампиони, които съумяват да оспамят и направят на нищо, дори собствените си теми.


 Blush
Виж целия пост
# 13
Наритване на форумски задници, а...
Виж целия пост
# 14
Бе кат нема кво друго да кажат - оригиналничат.

Татмана,например,вечно оригиналничи: тез - такива, онези - онакива, не се намери некой дет да му е по козинката /ооопс, люспите Wink/. Joy

Ами то и аз много рядко пускам някоя лигня, ...
Да, бе, да! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия