Шапки, шалове, ръкавички

  • 21 397
  • 65
Носите ли през зимата? Какви цветове, материи? Едноцветни или не? Магазини, от които си купувате такива аксесоари? Crazy

Аз шапки не нося, все си мисля, че не ми отиват...сега съм в процес на търсене на шал и ръкавици от такава материя: http://www.gwc.org.uk/Parents/Uniform/large_pics/navy_fleece_gloves.jpg ,
защото кожени ръкавици не обичам, а плетените не ми издържат повече от седмица, заради дългите нокти. Embarassed
Ако сте виждали някъде, кажете! Hug
 
Виж целия пост
# 1
 и аз ще си търся ръкави4ки,мисля розови4ки и шарени да са Laughing,и да са от хубава материя,4е да са устой4иви при непрекъснатото пране..
Виж целия пост
# 2
Ръкавиците са ми черни кожени за коженото манто, а за палтото ми са плетени, такива са шала и шапката ми.
Виж целия пост
# 3
Обожавам тесни кожени ръкавици, всякакви цветове. Това ми е любимия аксесоар. Иначе шапки не слагам, а шал само ако е много студено. Имам 2-3 шалчета, които ползвам по-скоро като аксесоар.
Виж целия пост
# 4
Шапки нося целогодишно,но не такива които ми топлят,нито пък спортни с козирки.Модерни шапки нося,които да ми отиват.Шалове не нося.Но тази година съм решила да си взема някакви мхубави ръкавици,и ще следя темата.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Шала през зимата не ми слиза от врата, постоянно ми е студено Confused
Иначе си взех едни три четвъртни ръкавици, но малко в повече ми лъщят и още се чудя дали ще ги нося.
Нещо подобно http://i13.ebayimg.com/04/i/000/d8/f4/4906_1.JPG
Иначе си харесах едни в Зара пак с такава дължина, но 30 евро не ми се даваха.
Виж целия пост
# 6
От изброените само ръкавички нося  bowuu
Виж целия пост
# 7
Аз шапки не съм носила до сега,но мисля тази година да си купя Peace
Шал и ръкавици нося всякакви
Виж целия пост
# 8
аз само шапки не нося - не ми седят, но сега съм в търсене на черен плетен дълъг шал...
ако някой знае къде се продават шалове в разнообразие от тези дебелите да бутне едно рамо с информация  Mr. Green  дългите мноооого ги харесвам 
Виж целия пост
# 9
Нося. Имам ужасно много шапки и шалове. Освен това безскрупулно нося и шаловете на мъжа ми. Ръкавиците ми са черни кожени, черни плетени и едни много весели шарени, които майка ми изплете преди много години.
Виж целия пост
# 10
Харесват ми и трите неща, когато са комбинирани,
но нямам навика да нося, само ръкавици слагам.
Виж целия пост
# 11
Задължително нося ръкавици (кожени в цв. черно и бордо - 2чифта) и шалове (имам сив, екрю и вишнев от кашмир).
Тъй като синузитът ми дава сериозна заявка, мисля да дам да ми оплетат шапка от сорта на:


Виж целия пост
# 12
Много ги  харесвам и нося,но немога да си намеря ръкавици,защото винаги са ми късички в пръстчетата.....
Виж целия пост
# 13
Много обичам шапки, рядко нося понеже прическата ми губи формата си, но пък в студения режещ вятър кой го интересува. Обичам мекички с козирки. Много често с игубя ръкавичкитеи следователно често купувам. Най-различни цветове.  Simple Smile
Шалове рядко нося Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Нося само кожени ръкавици+шалове. Сега се мъча да намеря шапка, която да подхожда поне на един от много-шалието, с което съм зарината. Ами трудно е  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия