Мами работещи в ОФис1?

  • 1 456
  • 5
Момичета много ми се иска ако има мами работещи в тази фирма да ми кажат дали са им дали отпуска за времето в което са били по майчинство  Praynig
Виж целия пост
# 1
Няма значение къде работиш, за времето на майчинството ти се полага платен годишен отпуск, т.е. имаш си я отпуската, не се губи......а че се правят интересни и не тия дават, това е практика в доста фирми, даже и големи #Cussing out
Виж целия пост
# 2
Няма значение къде работиш, за времето на майчинството ти се полага платен годишен отпуск
Абсолютно вярно  newsm08
Виж целия пост
# 3
Не бе.... просто ми трябваше информация от някой работещ там!
Виж целия пост
# 4
Аз работя там и нямам проблеми с отпуската, дори напротив. Бях в БЦ като специалист предпечат и нямаше хора, които да ме заместят в началото, но детето си е дете. Как няма да дадат? Така или иначе държавата плаща, а като искат да те запазят като кадър, ще те уважават като мама. Simple Smile Питай ако искаш конкретна информация на лични.
Виж целия пост
# 5
Да, след кратко съвещание - конкретен отговор. Мойта колежка севърна на работа след майчинство и си ползва платената отпуска след това. (месец след като почна й се наложи)
На мен управителя ми предложи да си ползвам отпуската за тази година (2005) през 2006г, т.е. един месец преди да отида ми спират майчинството и ми се плаща заплатка. Дано сега съм ти била от полза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия