ТАЕ БО фенки

  • 739
  • 6
От известно време възстанових спортния си дух и дисциплина и започнах усилено да играя тае бо.  Grinning
Искам да ви кажа, че при мен ефектът е невероятен. Започнах да отслабвам, да се чувствам много добре и да издържам без проблем на безсънието  Crazy
Понеже още кърмя и не мога да посещавам групови тренировки, си свалих тренировките на Били Бланкс от нета и действам вкъщи, когато малкият заспи  Mr. Green

Вие ходите ли на тае бо и къде?

Смятам като го отбия да се запиша някъде, че вкъщи ми е скучно  Twisted Evil
Виж целия пост
# 1
 smile3501 smile3501 smile3501 и успех  Peace
Виж целия пост
# 2
Виждам, че и ти си му фенка на Били Бланкс  Grinning Вкъщи ли играеш или ходиш в зала?
Виж целия пост
# 3
В зала,страхотно е  Party
Виж целия пост
# 4
и аз ходя в зала, от скоро. има няма 7-8 тренировки съм направила за 1 месец. качих 2 кг., с нетърпение чакам да видя някаква промяна надолу, защото засега няма нищо. иначе чувството е страхотно, свалям напрежението, ама искам и някое кило да сваля все пак. Crazy Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Едва ли си качила от тренировките,според мен ако имаш възможност ги направи на 3-4 на седмица  Peace
Виж целия пост
# 6
Дааа...наистина. Аз съм ходила около 10 години на аеробика в националния, но тогава бяхме волни птички  Crazy После съм ходила малко на тае-бо в х-л Рила. За жалост откакто се родиха децата не съм ходила на групови тренировки, само тичане около стадиона. Но чакам още малко да спра да кърмя и ще си намеря място и зала, защото вкъщи е скучно  Crazy

abs, Аз определено рязко почнах да отслабвам откакто активно започнах да играя тренировките на БИли Бланкс. играя през ден и не пропускам  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия