Неизвестно топче на ухото, помогнете ми

  • 10 441
  • 5
Здравейте, моля да ми дадете съвет! От около 2-3 седмици имам едно малко топче на меката част на ухото, точно малко над мястото, където е дупката за обеци, ама няма връзка с нея (дано си представяте къде точно). Първоначално помислих, че е подкожна пъпка примерно, защото имам и пъпки по лицето и раменето, но все още не е избило. Чувала съм и за липоми и за други неща и засега не смятам да се консултирам с лекар. Мисълта ми е мислите ли, че може да е нещо опасно и сериозно, освен подкожни пъпки, някакви масни образувания и т.н.
Виж целия пост
# 1
Вероятно нямаш повод за притеснение и е някакво масно образувание, ама все пак посети личния ей така да си спокойна за себе си. Може и пък да е някакво възпаление от обеци и да набира примерно..
Виж целия пост
# 2
да, най-вероятно е мастно образувание, на мен ми се е получавало често  Peace само по описание по телефона докторката ми  е казвала че е това и за да се разнесе по-бързо трябва да го масажирам леко... и така и става след 3-4 дни изчезва
Виж целия пост
# 3
Здравейте, моля да ми дадете съвет! От около 2-3 седмици имам едно малко топче на меката част на ухото, точно малко над мястото, където е дупката за обеци, ама няма връзка с нея (дано си представяте къде точно). Първоначално помислих, че е подкожна пъпка примерно, защото имам и пъпки по лицето и раменето, но все още не е избило. Чувала съм и за липоми и за други неща и засега не смятам да се консултирам с лекар. Мисълта ми е мислите ли, че може да е нещо опасно и сериозно, освен подкожни пъпки, някакви масни образувания и т.н.

може да е  някаква киста или мастно образувание,което се нарича липом!няма страшно!или ще исчезне или ще остане така Wink
Виж целия пост
# 4
И на мен ми се е появявало на същото място.И аз се бях притеснила, защото стоя там почти месец.Вече щях да ходя на лекар когато топчето взе че изчезна.Така че не се притеснявай.Изчакай. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И аз не мисля, че може да е нещо сериозно. Дори това, което казва аааа, че може да е киста според мен е пресилено. Не съм чувала да има кисти или пък някакви злокачествени образувания точно там (да не дава господ). Или е подокожна пъпка или липом. А дали те боли като го пипнеш? Според мен в най-лошия случай ще се наложи да го цепнат, което е една интервенция за около 10-15 минути с местна упойка. Няма страшно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия