ексфолиант за лице

  • 4 467
  • 39
използвате ли ексфолиант за лице , колко често и какъв
Виж целия пост
# 1
Два пъти седмично ползвам ексфолианта с кайсиеви черупки на Freeman. Пробвала съм много ексфолианти и този и един пак кайсиев на Swiss Formula, който изчезна от търговската мрежа, са единствените които харесвам, защото ми допада съотнешението между размера на частиците и гъстотата на продукта.
Виж целия пост
# 2
Да, използвам.
Ексфолиращ гел за ежедневно ползване на ЕЛЕА.
Веднъж седмично ползвам друг на Арно.
Виж целия пост
# 3
Да използвам на Гарние 3 в 1 ,много съм доволна ! Но, доколкото знам с тях не трябва да се прекалява , не повече от 2-3 пъти седмично !
Виж целия пост
# 4
Но, доколкото знам с тях не трябва да се прекалява , не повече от 2-3 пъти седмично !

Зависи. Има такива, които са за ежедневно измиване и такива, на които на опаковката е написано колко пъти седмично е препоръчително да се ползват.
Виж целия пост
# 5
Кестенови трици, най-доброто на което съм попадала!!
Виж целия пост
# 6
Момичета, откъде могат да се купят продукти на Freeman Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз използвам на Гарниер 3 в 1 и на Ейвън с кафява захар.
Виж целия пост
# 8
Момичета, откъде могат да се купят продукти на Freeman Simple Smile

От магазини за козметика. Конкретно се сещам за аптеки "Ремедиум", магазини "Бонжур", има някои продукти също и в "Пикадили".
Виж целия пост
# 9
Най-доволна съм от ексфолианта с кафява захар на Ейвън  Heart Eyes Знаете ли някой по-качествен с подобни частици, защото повечето ексфолианти са с много малки частици и не полират  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Ползвам маски и ексфолианти от серията Планет Спа на Ейвън.В момента ползвам затопляща маска за лице Хавайски термален вулкан и пилинг маската от бял чай пак на тази серия.Скоро ще си взема маските със масло от маслина за хидратация.Съветвам те да обърнеш внимание на маските на Нюкс...велики са
Виж целия пост
# 11
Ползвам ексфолиращ гел Galenic, 1-2 пъти седмично. Много е приятен, върши чудесна работа. 
Виж целия пост
# 12
Пемзата на д-р Рьоно,1-2 пъти седмично,най хубавият ексфолиант,който съм ползвала Peace
Виж целия пост
# 13
...
Знаете ли някой по-качествен с подобни частици, защото повечето ексфолианти са с много малки частици и не полират  Rolling Eyes

Точно в този смисъл написах по-горе, че ми допада съотношението между големината на частиците и гъстотата на крема при Freeman и Swiss Formula. При тях частиците са достатъчно едри, но и кремът не е прекалено гъст, благодарение на което полират добре. Болшинството ексфолианти са с по-дребни частици, а аз обичам да имам усещането за "яко остъргване"  Laughing

Виж целия пост
# 14
използвам ексфолиант на орифлейм с бадемови черупки Peace два-три пъти в седмицата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия