Вадене на сливици на 3г. дете

  • 1 266
  • 2
Предстои  вадене на сливиците на синът ми и доктора каза , че е задължително при него пълната упойка , понеже бил малък .  Sad Искам да споделят мамите , които са минали по този път , защото много се притеснявам , особено за тази упойка , и какви ли не неща съм чувала - за задавяне и т. н.  Как минава възстановителния процес и въобще цялата тази манипулация ?
Виж целия пост
# 1
Здравейте,ние махнах ме юни само третата сливица,но пък април аз вадих две така,че мисля мога да ти помогна.Преди да ни сложат упойка ни сложиха успокоително,когато го върнаха от операция десетина минути се мяташе из леглото и всичко след това беше ок.Иначе след изваждане на двете сливици болката след това си е силна.Яде се около 7 дни само кашава храна,но трябва да си непрекъснато до детето и да го гушкаш, защото ще му е трудно.Няколко дни се поддържа температура.Стескам палци малчо по-лесно да премине това изпитание.
Виж целия пост
# 2
Знам, че трябва да съм силна и да му вдъхвам кураж , но се притеснявам много от тази упойка ... Cry, но пък съм готова на всичко само да свърши този ужасен кошмар - нон стоп ангини ... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия