Колко дни преди термина, ви беше назначено секцио?

  • 6 330
  • 108
Здравейте! Аз съм в почти 37 г.с. и засега остава варианта - секцио, въпреки че исках нормално, но бебчо си има други планове  и не се обръща Laughing Та въпроса ми е - колко дни преди термина ви насрочиха дата за секцио? На мен ми насрочиха 10 дни преди термина, но се притеснявам, не е ли късно?При положение, че вървим от самото начало 10 дни напред  LaughingА и друго много ме притеснява от 2 месеца пия Магнерот 3 по 2 и не ми казаха кога да го спирам...или поне да намаля.Вече не трябва ли да го спра, или когато е секцио може и докрая?Не че не сам ги питала кога да го спра, но точен отговор не съм получавала.Много ви благодаря за отговорите!Добре, че ви има! Laughing
Виж целия пост
# 1
4 дни преди термин
Виж целия пост
# 2
В деня на термина.
Виж целия пост
# 3
Първият път термин 25 Юли, родих на 16, значи 9 дни преди термин.
Сега втория термина ми беше 27 Август, родих на 14 , значи 13 дни преди термин.
Виж целия пост
# 4
Една седмица преди термина.
Пиех Магнерот до последно  Hug
Виж целия пост
# 5
Точно пет дни преди термина-до последно и аз пиех Магнерот и Но-шпа.
Виж целия пост
# 6
назначиха ми секцио веднага след като влязох в 38 г.с. и аз пиех Магнерот и Но-шпа
Виж целия пост
# 7
10 дни преди термина
Виж целия пост
# 8
9 дена преди термин.
Виж целия пост
# 9
Два дни преди термина родих секцио, но не планирано. Почти беше ясно, че ще е секцио раждането, но въпреки това изчакахме бебчо сам да си покаже.
Виж целия пост
# 10
Термин-3 юли.
Секцио-19 юни.
Значи 15 дни по-рано. Peace
Виж целия пост
# 11
Много ви благодаря за отговорите! Hug
Виж целия пост
# 12
Седмица преди термина.
Виж целия пост
# 13
Първото ми секцио беше точно на термина,а второто 12 дни преди термина
Виж целия пост
# 14
Да ви питам: има ли практика да изчакат раждането да започне и тогава да почнат секциото? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия