Въпрос за овлажняването

  • 949
  • 6
Това, за което искам да ви попитам, не е точно здравословен проблем, но мисля, че е най-добре да го пусна в този раздел. На 19 години съм, но пиша в този форум, защото искам по-компетентно мнение от по-опитни хора. Та по същество - нямам почти никакво вагинално овлажняване. Без значение колко силна е възбудата - била съм и страшно възбудена, на границата на оргазма и въпреки това няма овлажняване. Ползвам лубриканти, но напоследък започвам да се замислям дали това не е хормонален проблем, дали няма нужда от лечение? Проникването е почти невъзможно без допълнително средство - слюнка или лубрикант, няма никакво значение от размера на пениса на партньора, дори с мъж с малък пенис много трудно се получава. Можете ли да ми дадете някакъв съвет?
Виж целия пост
# 1
Единственият съвет, който мога да ти дам е да посетиш добър гинеколог. Не е нормално на твоята възраст да има такава сухота във влагалището и наистина най-вероятно проблемът е хормонален, но това ще каже с точност само лекар. Не отлагай посещението!  Peace
Виж целия пост
# 2
Вероятно е хормонален проблемът. Посещение при гинеколог е моят съвет
Виж целия пост
# 3
Да,проблемът е на хормонална основа,но не е нищо страшно.Отиди на гинеколог,най вероятно ще ти пусне първо хормонални изследвания да се види положението и след това ще ти назначи лечение.Успех! Peace
Виж целия пост
# 4
Подкрепям момичетата-отиди на лекар,всичко ще е наред спокойно. Peace
Виж целия пост
# 5
Благодаря за съветите, момичета, а можете ли да ми кажете къде в София мога да си намеря гинеколог (добър), защото съм студентка отскоро тук и още не съм съвсем наясно?
Виж целия пост
# 6
Д-р Георгиев .Клиниката му е в студентски град блока зад бившето кафе "Маестро Лоренцо" сега му е сменено името ,но ще го намериш.Влиза се отзад между блоковете.Много е добър и щом си студентка ще ти е удобно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия