тест

  • 1 130
  • 14
Здравейте,нова съм току що се регистрирах.Разходих се из форума,прочетох доста от вашите истории,но не намерих отговор на моите въпроси.Ще ви разкажа накратко какво ми се случва.Ще започна от това ,че имам най-редовния М на света и никога досега не ми е закъснявало.Този месец не ми дойде-закъснява ми вече с 13 дни.Започнах да си правя тестове още от тредия ден на закъснението ,та до ден днешен и всички те са ОТРИЦАТЕЛНИ.Ходих на лекар-гледа ме на видеозон и ми изсписа Дуфастон /3X2/ЗА 5 ДНИ.Още от първия ден когато започнах да го вземам ми прокърви/такова едно кафяво,не точно кръв/.Някои има ли представа какво ми се случва?Бременна ли съм?Може ли тестовете да грешат?  
Виж целия пост
# 1
Направи си кръвен тест за по сигурно Peace
Виж целия пост
# 2
А какво каза лекаря?Мисля,че е напълно възможно при 13-дневно закъснение да се види плоден сак с вагинален ехограф.
Виж целия пост
# 3
Направи си кръвен тест,за два часа са готови резултатите,а също отиди на гинеколог който да те погледне с вагинален ехограф.Успех.
Виж целия пост
# 4
А дуфастона защо ти го изписа? Какво ти каза лекаря?
Виж целия пост
# 5
когато ми исписа Дуфастона каза ,че ако има бебе ще го задържи ,ако няма няма и да ми навреди
Виж целия пост
# 6
Не мога с нищо да помогна,но стискам палци и ще следя темата.
Виж целия пост
# 7
Ей, той страшен тоя доктор бе.....   #Crazy Ми то и аз можеше да ти кажа същото. Направи кръвен тест и иди при друг лекар. Успех!
Виж целия пост
# 8
Кога аз имах подобен проблем, докторката ми каза, че ако не ми дойде до определена дата ще ми изпише лекарства от типа на................... (дали не беше точно дуфастон newsm78), които всъщност предизвикват идването на менструация ако не си бременна. При бременост нямало да има проблем, тъй като се едновременно се предписват и за задържане. Може би при теб случая е подобен newsm78 - иначе аз така й не стигнах до лекарства.

И аз като другите момичета бих те посъветвала да си пуснеш кръвен! Peace
Виж целия пост
# 9
когато ми исписа Дуфастона каза ,че ако има бебе ще го задържи ,ако няма няма и да ми навреди


 newsm78 newsm78да-а-а,ама дами точно такъв съвет,в същата ситуация,ми даде прословутата д-р Табакова ooooh! ooooh!аман от доктори.
Виж целия пост
# 10
Първо - смени доктора. Незнам при кого ходиш но го смени.
Второ - това закъснение може да е от няколко варианта според мен - ановолаторен цикъл /т.е цикъл нямащ овулация/, задържане на фоликул или бременност. Но според мен това не е бременност.
Кога ходи на доктор....след 6-7 ден на закъснение ако има нещо ще се види.
Направи си кръвен тест - той ще даде отговори на твоите въпроси.
Успех ти желая.
Виж целия пост
# 11
.... Но според мен това не е бременност.
Кога ходи на доктор....след 6-7 ден на закъснение ако има нещо ще се види.
Направи си кръвен тест - той ще даде отговори на твоите въпроси.
Успех ти желая.
Peace
Виж целия пост
# 12
Първо - смени доктора. Незнам при кого ходиш но го смени.
Второ - това закъснение може да е от няколко варианта според мен - ановолаторен цикъл /т.е цикъл нямащ овулация/, задържане на фоликул или бременност. Но според мен това не е бременност.
Кога ходи на доктор....след 6-7 ден на закъснение ако има нещо ще се види.
Направи си кръвен тест - той ще даде отговори на твоите въпроси.
Успех ти желая.
Peace
Виж целия пост
# 13
Направи си кръвен тест,за два часа са готови резултатите,а също отиди на гинеколог който да те погледне с вагинален ехограф.Успех.


 Peace Успех ти пожелавам
Виж целия пост
# 14
Първо - смени доктора. Незнам при кого ходиш но го смени.
Второ - това закъснение може да е от няколко варианта според мен - ановолаторен цикъл /т.е цикъл нямащ овулация/, задържане на фоликул или бременност. Но според мен това не е бременност.
Кога ходи на доктор....след 6-7 ден на закъснение ако има нещо ще се види.
Направи си кръвен тест - той ще даде отговори на твоите въпроси.
Успех ти желая.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия