Пак ли са пуснали Pampers с ластици?

  • 11 679
  • 139
Купих един пакет, отварям го и о, чудо!
Нови картинки,  ластични лепенки  Grinning
Ама дали е случайна партида или имаме късмет? Стандартния пакет са си.....с бат фреша....актив бейби....
Виж целия пост
# 1
Май пак е случайно.Тук там излиза някой пакет с ластици сред другите.
Виж целия пост
# 2
И аз явно съм попаднала на такива с ластици Simple Smile Но дано да не е случайност Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Преди 2 седмици купих от една аптека срещу Инфекциозна болница Памперс 6 и имаше ластици.
Виж целия пост
# 4
в Турция всички памперси на Памперс са с  ластик.Поне колкото пъти досега са ми донесли   Hug
Виж целия пост
# 5
Ами Прима/Памперс т.е турските памперси са всичките с ластик. Миризмата им е еднаква с тази на нашият пакет. Цената малко по ниска от на Памперс в България.
Виж целия пост
# 6
аз купих такива от Метро преди около 2 месеца , даже имам тема тук . Много съм доволна от тях нито венъж не пропуснаха Peace
Виж целия пост
# 7
Да, и аз съм много доволна, затова се надявам да не е случайно.....
Аз ги купих от Кауфланд.
Виж целия пост
# 8
От 3 месеца купувам само от Pampers/Prima, разликата със стандартните е огромна и в полза на турските. Peace
Виж целия пост
# 9
Аз купих размер 2 преди седмица от Метро. Нямат ластици и пускат.  Та си мислех да мина на Либеро.
Виж целия пост
# 10
Да, и аз съм много доволна, затова се надявам да не е случайно.....
Аз ги купих от Кауфланд.

Кой номер си купувала и от кой Кауфланд?
Виж целия пост
# 11
От 3 месеца купувам само от Pampers/Prima, разликата със стандартните е огромна и в полза на турските. Peace

Къде се продават и как изглежда опаковката?
Виж целия пост
# 12
Опаковката е абсолютно същата като на класическите, но вместо Pampers пише Prima. Simple Smile
Знам къде се продават в Габрово, за др. градове не мога да помогна.
Виж целия пост
# 13
Още при миналата случка установих, че всички памерси номер 6 са с ластици. Такива съм купувала и купувам и досега от различни вериги и градове - всички са били с ластици Peace
Виж целия пост
# 14
Последният пакет който купих е точно такъв и от Кауфланд. Незнам дали е случайност, но определено ми харесва много повече... дано да не попадам вече на "старите". 4-ти размер имам предвид, незнам за другите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия