с кола до Берлин?

  • 730
  • 4
Някой да е пътувал с кола до Берлин през Румъния newsm78
Интересуват ме пътища...
Всяка информация ще ми от полза
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Здравей,
миналата година пътувахме до Берлин и минахме през Румъния, понеже мъжът ми нямаше задграничен паспорт. Влязохме от Русе (Гюргево) към 7-8 часа сутринта, беше събота, и излязохме към 8 часа вечерта. Беше един малък кошмар. Карахме през по-голямата част от пътя с 50км/час, много движение имаше, а пътищата почти навсякъде бяха само с две платна. Попаднахме и в задръстване на околовръстното на Букурещ, което беше доста по-зле от софийското. Като излязохме от Румъния сравнително бързо наваксахме, с 140км/ч по магистралите. Обаче умората си каза думата и имахме инцидент в Чехия (баща ми изтърва за секунда управлението на колата и се ударихме в мантинелата), за щастие се отървахме само с уплаха. Сутринта към 9 часа бяхме вече в Берлин.
На връщане аз и мъжът ми пътувахме със самолет , а останалата част от семейството ми минаха през Сърбия, доста по-бързо и без оплаквания.
Виж целия пост
# 2
Никога през Румъния, освен ако не минавате през Букурещ и от там по магистралата. Другото е изпит за космонавти! През Сърбия и нагоре по избор - само газ!
Виж целия пост
# 3
Никога през Румъния, освен ако не минавате през Букурещ и от там по магистралата. Другото е изпит за космонавти! През Сърбия и нагоре по избор - само газ!

Подкрепям с две ръце! Това за космонавтите си е баш така - просто път НЯМА!

Това лято се наложи да пътуваме през Румъния и съжалихме горчиво. Повече от 11ч не можахме да минем едни пикливи 500км.
За разлика от пътя през Хърватска и Сърбия на връщане - за същото време минахме 1200км.
Виж целия пост
# 4
благодаря ви   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия