Излекуван полип

  • 2 339
  • 3
Преди 3 месеца писах за проблема си-полип на матка с големина 1см. После реших да опитам с плодолечението на д-р Емилова и 20 дни бях на чай, мед и плодове + 10-дневно захранване. Онзи ден имах нова сонохистерограма, за да се види състоянието на полипа. Казаха ми, че е изчезнал. Спестих си операция и съм много доволна. Хубавото е, че не се връщам към стария си начин на хранене. Ако има хора с подобни проблеми, ще се радвам да споделят мнението си.
Виж целия пост
# 1
Ами аз имам две операции за отстраняване на полипа, като тогава бях на 22г. Като се появи за трети път, пих противозачатъчни и той се махна "от само себе си", и от тогава нямам, близо 10г. вече. Та много съжалявам, че не потърсих друг лекар, друг начин за справяне с проблема, явно операции не бяха нужни, а само ме травмираха - с кошмарните си условия в болницата, с притеснението и т.н.
Виж целия пост
# 2
аз имам полип, но за момента не предприемам нищо. проблем ми правят ежемесечните кръвоизливи, вие имахте ли такива?

unadonna, исксаш да кажеш., че след 30 дни гладуване полипът изчезна???
Виж целия пост
# 3
Не съм имала обилна кръвозагуба по време на мензис, а и много рядко прокървявах през периода на овулация. Полипът беше малък-1см., но   като казаха за операция се уплаших и започнах  да търся алтернативи. Прочетох много добри отзиви за плодолечението
 
на д-р Емилова, с което помага на хора с подобни проблеми. Реших да го изпробвам върху себе си.20 дни ядох мед, чай и плодове(в интернет има схема на ле4ението + схема на захранването). Захраних се успешно за 10 дни...Купих си мед с пчелен прашец(някъде четох, че действа добре) и взимах по 1 лъжичка сутрин на гладно. Преди 3 дни отидох на второ изследване и казаха, че полипът го няма. Сега, има шанс да изчезне от само себе си, но аз мисля, че трябва и ние нещо да направим, да ускорим процеса на лечение. Не знам обаче как се отразява плодолечение на всеки конкретен организъм. Трябва човек да е здрав, да се провери дали няма заболяване, което не позволява режимът да се приложи. Аз реших да рискувам и съм доволна. Имаше и много противници, на това, което правя, но...удържах и не съжалявам. Има и други хора, които са го правили и ефектът е налице. Кураж на онези, които се решат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия