Кажете от къде да си поръчам книги!

  • 3 033
  • 18
Болна съм. Чете ми се, ама много. Направила съм си един списък с книги, които искам да прочета, но незнам откъде да си ги поръчам. Навсякъде искат кредитна карта, а аз не разполагам с такава. Писах в темата за книгообмена, но никой не отговори. Вие от къде си поръчвате книги?
Виж целия пост
# 1
ИК"Бард" - поръчвам, плащам с банков превод и след около 10-14 дни ми идва поръчката.
Виж целия пост
# 2
Мариета, книги на какъв език искаш да поръчаш? Ако искаш да поръчаш от БГ ето виж тук, тук и тук. Поръчките може да платиш и с банков превод.
За холандски сайтове инфо също мога да дам, ако те интересува. Успех и бързо оздравяване  bouquet
Виж целия пост
# 3
На български език, благодаря ви за информацията Peace.
Виж целия пост
# 4
http://www.knigopolis.com/   аз си купувам от тук.
Виж целия пост
# 5

Поръчах от тук няколко книги, но не ми стана ясно за плащането - кога и как става.  Само ми пратиха мейл, че поръчката е приета. Ти как плащаш?
Виж целия пост
# 6
Аз пък точно с кредитна карта бих искала да платя, ако поръчвам, че ми е най-лесно.
Но не съм видяла досега сайт, в който да мога да поръчам БГ книги и да платя с кредитна карта.
дайте някой сайт, моля.
Виж целия пост
# 7
МАЙКА, двата последни сайта, които съм дала по- горе има опция за плащане с кредитна карта.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ти, Миленче!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Мариета, книги на какъв език искаш да поръчаш? Ако искаш да поръчаш от БГ ето виж тук, тук и тук. Поръчките може да платиш и с банков превод.

За колко време пристигат, и в какво състояние? Че най мразя да си поръчам книга, и да дойде с намачкани ъгълчета Crossing Arms примерно.
Виж целия пост
# 10
http://www.helikon.bg/ - аз се каня да си поръчам една книга от този сайт - видях че имат плащане с ПейПал и цените за доставка до чужбина ми се сториха най - нормални. Много полезна тема - много ми липсва това, че нямам от къде да си купувам книги на български.
Виж целия пост
# 11
и аз съм си поръчвала от Хеликон не само в чужбина , но и в БГ и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 12
А колко плащате за самата доставка?
Виж целия пост
# 13
Мно-о-о-го полезна информация, веднага поръчах коледни подаръци за цялото семейство  Laughing

Не намерих обаче сайт, от който да се плаща с кр.карта, а доставката да е до БГ newsm78, само обратното.

Слим,
цената на доставката е според сайта, от който поръчваш...влизаш и се информираш директно, за където те интересува Peace
Виж целия пост
# 14
а дали може да дадете линкове за книги на инглиш с доставка до БГ? освен Амазон  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия