с кола до Берлин?

  • 4 450
  • 20
Някой да е пътувал с кола до Берлин през Румъния newsm78
Интересуват ме пътища...
Всяка информация ще ми от полза
Благодаря
Виж целия пост
# 1
През Румъния се прибраха с кола скоро едни наши приятели,каза,4е 300 км са ги минали за 13 4аса,ти си направи сметка колко са добри пъти6тата им там.
Виж целия пост
# 2
Пътищата са идеални, но се пътува бавно, защото се минава през населени места и там ограничението е 50 км и трябва да се спазва, иначе глобите са жестоки. Минава се през Карпатите, не е особено приятен пътя - завои, тясно. Каращите там кола са доста рискови шофьори, така че допълнително се затруднява движението. Пътува се дълго и бавно. За преминаване през Румъния ви трябва поне един ден и то по светло, останалото е риск за вас. Не ви препоръчвам да пътувате от там Peace
Виж целия пост
# 3
Миналата година 2 пъти минахме през Румъния и повече НЕ! Пътят е еднолентов, с много завои, много натоварен трафик и ужасни шофьори. Доста катастрофи, задръствания и ремонти. Отнема поне 12 - 14 часа.
Виж целия пост
# 4
Благодаря.
Очаквах подобни отговори...
А предлагате ли някаква алтернатива?
Виж целия пост
# 5
Благодаря.
Очаквах подобни отговори...
А предлагате ли някаква алтернатива?
Сърбия? От Ниш нататък имаш само аутобан.
Виж целия пост
# 6
Сърбия е добре за пътуване, но толовете трябва само в динари да се плащат.
Виж целия пост
# 7
Kalinka,
а какви са цените приблизително?
Виж целия пост
# 8
Kalinka,
а какви са цените приблизително?

В динари ли или евро?
Да не те излъжа за динари (мисля 1370 :1 път и 2 пъти по 370....)
Сметнато в евро е 1Х към 15 и 2 Х 5.
Мога точно да погледна какво беше, защото аз все се дзверя колко трябва да плащаме.( тази година беше по-евтино) Излъгах се в Хърватско да платя в евро и тоя си прибра 10 евро екстра. Побеснях, но беше късно. Не съм за 10 евро, а заради този вид далавери.
Виж целия пост
# 9
благодаря за информацията  bouquet
Виж целия пост
# 10
Вече си има и написани цени в евро. Ние само в евро сме плащали. 2 по 5 и 1 път 13 евро. Даже и за бензиностанциите не сме сменяли.
Виж целия пост
# 11
Може и в евро, има ги цените на самата кабинка.
Виж целия пост
# 12
В Сърбия наистина ги има, но в Хърватско не.
Аз продължавам да си се дзверя заради няколко премеждия.....
Виж целия пост
# 13
Е Хърватско не и е нужно да преминава, от София до Берлин най-краткия маршрут е през Чешко всъщност.
Виж целия пост
# 14
Казах за инфо за Хърватско.  Peace Ако някой друг чете и се интересува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия