какво чуствате когато се разширява таза?

  • 2 934
  • 27
здравейте!от няколко дена ме болят странно кокалите между краката...това на разширяването на таза ли се дължи?болят ме все едно са натъртени...моля кажете при вас така ли е?аз съм в края на 6 месец.благодаря !
Виж целия пост
# 1
Мда. Това ще да е. Много е неприятно усещането. Мен чак чатала ме боли понякога. Обаче......няма как, ще търпим и това си е.
Леко бременеене ти пожелавам!
Виж целия пост
# 2
Интересно но и мен от вчера ме болят костите на таза ooooh!,и аз съм в края на шестия.Първоначално си помислих,че е от седене на компа,ама явно е от разширяването на таза. Confused С колко см се разширява таза по време на бременност,някой знае ли?Чела съм също,че тазът си възстановява предишните размери до 1 г след раждането.Аз ще съм секцио,така че се надявам да не ми се разшири много.
Виж целия пост
# 3
И мен ме боля таза, през цялата бременност почти. Нормално е, но най силни болките бяха когато тръгнах да раждам, усеща се как ти се отваря коста.
Виж целия пост
# 4
При мен болката отиваше към кръста, но не беше много силна, по скоро като изтръпване.
Виж целия пост
# 5
Болката е ужасна при мен Shockedно започна някаде в 8 месец.Сега от време на време направо е непоносима за около секунда-две smile3514чак яблъчните кости на краката ме болят SickА и сега когато вече бебето се намества в таза е доста гадничко,но пък не е болка за умиране Naughty
Леко бременеене и не му мисли чак толкова,не се потдавай на болката Whistling
Виж целия пост
# 6
Болката и при мен беше ужасна!!! smile3511. Едвам лягах и ставах - наистина все едно шишове ми забиваха в кръста. Ама различно е при всеки.
Виж целия пост
# 7
Интересно но и мен от вчера ме болят костите на таза ooooh!,и аз съм в края на шестия.Първоначално си помислих,че е от седене на компа,ама явно е от разширяването на таза. Confused С колко см се разширява таза по време на бременност,някой знае ли?Чела съм също,че тазът си възстановява предишните размери до 1 г след раждането.Аз ще съм секцио,така че се надявам да не ми се разшири много.

Организмът ти не го интересува как ще раждаш Wink Така, че пак си се разширява  Confused Мисля, че беше към 1-2см. /разширяването/
Виж целия пост
# 8
Организмът ти не го интересува как ще раждаш Wink Така, че пак си се разширява  Confused Мисля, че беше към 1-2см. /разширяването/
Да бе,това е ясно,мисълта ми беше,че съм чела из форума постинги на майки,които са родили по нормален път и казват,че тазът им се е разширил допълнително от това,а някои дори са писали,че не им се прибира после.Не знам доколко е вярно де.
Ако е 1-2 см разширяването ще го преживеем някакси. Confused
Виж целия пост
# 9
Мен така ме боли, сякаш някой ме е ритал между краката и наистина сякаш е натъртено. Даже в началото се чудех дали не съм се блъскала някъде и да не помня. Гадно е като съм легнала и искам да се обърна или стана, понякога чак пропуква  Sick
Виж целия пост
# 10
Явно при всеки болката от разширяването е на различно място. Моята е само в дясната тазобедрена става. Боли ме адски, ако съм била легнала и тръгна да ставам, докато се раздвижа. Всяка бременност ми е била такава. След раждането отминава. А за това колко см шаншът се увеличава след раждането, идея си нямам. Много е относително, т.к. сантиметрите могат да са вследствие на натрупани мазнини, а не от разширяване на костната система. Това ще го кажат спец-лекарите.
Виж целия пост
# 11
Точно това,болката е тъпа и постоянна.
Виж целия пост
# 12
мен ме боли областта на опашката, същото ли е?/или ще ми никне опашка Simple Smile/
Виж целия пост
# 13
мен ме боли областта на опашката, същото ли е?/или ще ми никне опашка Simple Smile/

Мен там по-рано ме болеше (горе-долу на твоите седмици), напоследък само понякога като седя много на компютъра, а сега точно между краката.
Виж целия пост
# 14
При мен болката е в тазобедрените стави и дупето Grinning
Най-неприятно е сутрин- усещам се схваната, изтръпнала, а болката е много силна!
Кофти, ама е временно!!

Поздрави
Лора Г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия