ден на отворени врати??

  • 1 298
  • 17
Били ли сте в болницата,която раждахте или мислите да раждате на "Ден на отворени врати"?? Какво ви обясняват? Доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Били ли сте в болницата,която раждахте или мислите да раждате на "Ден на отворени врати"?? Какво ви обясняват? Доволни ли сте?

била съм в болницата в която раждах- ТК. имаше училище за бременни и го посетихме с мъжа ми, доволни съм  Peace
Виж целия пост
# 2
Да, бях. Прегледите ми там се провеждаха и при желание можеш да разглеждаш родилното, стаите за настаняване - самостоятелна, с придружител, обща...
Доволна съм. Имах представа къде отивам, а и мястото беше приятно.
Виж целия пост
# 3
Не съм била-просто исках там да раждам и отидох
Виж целия пост
# 4
Не съм ходила, но май ще взема да го направя.
Виж целия пост
# 5
Не съм ходила просто отидох там където имах уговорка с доктор  и съм доволна .Мисля че трябва да имаш представа къде отиваш  Thinking.
Виж целия пост
# 6
Не, не съм ходила на такъв "ден на отворените врати".
Избрах болницата, в която искам да раждам и екипа и помолих да разгледам поне малка част от отделението.
Виж целия пост
# 7
Аз бих отишла предварително да вида за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 8
Да, ходих. Показаха ми залите за раждане, стаите за престой. Хареса ми.
Отиди  Peace!
Виж целия пост
# 9
Да, ходих в Тина Киркова. Друго си е да видиш къде ще раждаш, все пак успокояващо е, ако ти е поне малко познато мястото. Peace
Виж целия пост
# 10
Не, не съм. То тогава май и нямаше такова нещо.
Още в началото на бременността реших, че ще раждам там и така направих.
Виж целия пост
# 11
Раждах в Токуда, но дори и в деня на отворените врати не се допуска никой в родилното отделение  Peace
Виж целия пост
# 12
Да ходих  габровската и там раждах . На нас ни показваха стаите на родилките , залите където са бебетата , предрдилна и родилна Peace
Виж целия пост
# 13
Никога преди това не съм била там и не знаех къде отивам, нямах никаква представа за стаите, за родилното и т.н. Абсолютно нищо не знаех.
Виж целия пост
# 14
Втория път обиколих всички родилни отделения (без това в Окръжна) главно заради приятелка, с която си бременеехме заедно, но ми беше интересно да видя условиятя в различни места. Хубаво е да отидеш, защото можеш да зададеш конкретни въпроси. Иначе както вече са ти писали, в Токуда не се допускат външни хора в родилното, но пък за битовите условията там можеш да надникнеш тук във форума - от опит казвам, че са най-добри в сръвнение с това, което съм видяла на друго място. Иначе лекари-специалисти по мое скромно мнение има във всяка една болница Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия