хремаво бебе

  • 4 027
  • 32
как да и помогна да спи спокойно, че носето и хърка явно нещо я дразни, сложила съм и капки и съм надигнала матрачето, други идеи
Виж целия пост
# 1
Много внимателно с клечка за  уши можеш да бръкнеш в нослето,за да обереш секрета, итогава да слагш капки.Има и специални спрейчета,които помагат секрета да излезе.Слагат се преди капките за нос,за да изчистят лигавицата и капките да подействат по-ефективно.Например "Тетрисал".Мисля,че и "Стеримар" е с подобно действие.Но най-добре питай вашия лекар.
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам Nisita много съм доволна изкарва секрета както те е посъветвала steli76 можеш внимателно до почистиш нослето с клечка за уши
Виж целия пост
# 3
и аз съм доволна от Низитата  Peace
Виж целия пост
# 4
Може да пробваш и с помпичка да изсмучеш сополките, които я дразнят, като преди това капнеш физиологичен разтвор в нослето.
Виж целия пост
# 5
Вземи си ксиломатозолин. Детски.
Изсипи вътре и половин ампула вит.С,
а може и половин адреналин (ако намериш) Peace
 
Виж целия пост
# 6
Аз пръскам физиологичен разтвор и после с помпичката
Виж целия пост
# 7
Аз пръскам физиологичен разтвор и после с помпичката
и Аз така  Peace, когато е много хремва е спяла гушната в мен полуизправена, за се стичат секретите по лесно.
Виж целия пост
# 8
Ползвам Стеримар и помпичка.
Виж целия пост
# 9
Вземи си ксиломатозолин. Детски.
Изсипи вътре и половин ампула вит.С,
а може и половин адреналин (ако намериш) Peace
 

Руске, ама ти сериозно ли  Shocked това бебе е много малко.

Аз действам със Стеримар.
Виж целия пост
# 10
Стеримар и Виброцил Peace
Виж целия пост
# 11
С помпичка издърпваш сополките и после може да напръскаш нослето с Стеримар и ако това не помогне сложи капчици.
Виж целия пост
# 12
И моя в момента е със запушен нос  много тежко спи TiredПръскам му първо Стеримар и после една капка във всяка ноздра Виброцил...ама не помага много SadДоки му предписа адреналин,но на мен ми се иска да изчакам малко преди да го пробвам,струа ми се много ударно за малко бебе Rolling Eyes
А вие как сте с яденето?Бебчо не е от най-ящните,но сега с тази хрема е върха на неяденето ooooh!
Виж целия пост
# 13
Физиологичен разтвор.  Peace
Виж целия пост
# 14
Е как адреналин?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия