Слагане на спирала Пловдив

  • 1 034
  • 5
Бихте ли ми казали къде в Пловдив има добър гинеколог за слагане на спирала и колко ще ми излезе ориентировъчно
Виж целия пост
# 1
Здравей,защо искаш то4но спирала да слагаш?Защо не пробваш нещо друго.Аз съм против спиралите и затова на времето взимах противоза4ата4ни Yasmin,и бях страшно доволна от тях/не ка4их и един килограм/ newsm10
Виж целия пост
# 2
Записвам се да следя темата!
И аз искам да слагам спирала,а с хапчета нещо не искам да се тъпча!
Троянчев е много добър специалист за мен,но при него много се чака,а в момента нямам тази нъзможност!
Виж целия пост
# 3
Записвам се да следя темата!
И аз искам да слагам спирала,а с хапчета нещо не искам да се тъпча!
Троянчев е много добър специалист за мен,но при него много се чака,а в момента нямам тази нъзможност!
Каде се намира кабинита му и колко ще ми излезне кото цена имаш ли идея
Виж целия пост
# 4
Кабинета му се намира в МЦ Тримонциум(на гърба на х-л Тримонциум) за цена си нямам на идея ходила съм само когато бях бременна,но  ако отидеш при него няма да згрешиш ако искаш тел пиши ми на лични!
Друг които мога да ти препоръчам е Арнаудов има частна практика в Гранда на Капитан Райчо,приема и в Окръжна с направление в Понеделник или Вторник съм при него на преглед ако се интересуваш ще ти пиша след прегледа сестра ми ходи при Арнаудов и е много доволна!
Виж целия пост
# 5
Сложих спиралата април месец. Самата спирала струва 300лв., а поставянето на мен ми го таксуваха като обикновен гинекологичен преглед.
д-р Виолета Паскалева
ул. Ген. Радко Димитриев №27, ап. 2
тел. 0888492712

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия