За дъската...

  • 4 342
  • 68
... на тоалетната чиния.
Днес се замислих колко много жени вдигат скандали на мъжете си за една проста вдигната дъска на тоалетната чиния. Защо я били оставили така. Не мога да го разбера.
Вие карате ли се на мъжа си, че не я е свалил? И ако да, защо? Толкова ли е трудно както те я вдигат всеки път, вие пък да я свалите? Не е кой знае колко тежка физическа работа все пак... и дали всъщност не е просто повод да си мрънкаме, защото повечето жени страдаме от 'синдрома на несъществуващия проблем'?
Хайде сега, дружно да разнищим тази тема, повод на толкова женски намусени физиономии и репликите 'Аз какво казах за тоалетната...'
Търсих в търсачката, но такава тема не намерих. Ако все пак има, не ме линчувайте.
Виж целия пост
# 1
Аз не познавам жени, които да се дразнят от това нещо.
На мен изобщо не ми прави впечатление. По-скоро се дразня от косми в мивката (сутрин след душ мъж ми застава пред огледалото, под което е мивката и си прави косата, слага някакъв препарат за мокър ефект, и така в мивката падат косми).Но за тоалетната чиния никога не съм се замисляла и изобщо за какво да се дразня?
Виж целия пост
# 2
Въпроса не е в това дали той я вдига, а аз след него я смъквам, аз искам да е затворен целият капак. Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
важното е да се налучква тоалетната чиния  Mr. Green
капака не е от значение Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз бих предпочела да е затворена тоалетната( дъска + капак) , но ако се случи да вляза и да не е не е проблем след като я ползвам, ще я затворя( не е мръсна че да мирише но е по-приятно и пригледно ако е затворена и наистина ако трябва да избирам дъската или точен мерник, ще взема мерника всеки ден.Защото ако той няма аз имам
 smile3550  #Sniper
Виж целия пост
# 5
 Ако тоалетната чиния ми се превърне в много важен проблем, сериозно ще се притесня за себе си.
Виж целия пост
# 6
Търсих в търсачката, но такава тема не намерих.

Вярвам Ви.  Mr. Green

Честна дума, не съм забелязвала никога до сега капака в какво положение е. Не ми е правило впечатление. Най-вероятно е бил и вдигнат и не.
Виж целия пост
# 7
Аз съм дресиран отдавна...  bowuu
Виж целия пост
# 8
Ако съотнощението мъже:жени в жилището е по-голямо или равно на 2:1,
по-добре да седят и капака, и дъската в горна бойна готовност.
По-добре прави, но чисти, отколкото зотворени опикани.
Да не говорим за сънен малък мъж, опикал и капака.
Виж целия пост
# 9
Държа изключително много да е затворен целия капак иначе лошо им се пише. Crossing Arms Няколко пъти ще ходя след тях да затварям и после става взривоопасно.
Виж целия пост
# 10
Аз също предпочитам да е затворен и капакът. Но понякога самата аз забравям (за капака говоря, не пишкам права). И тогава мъжът ми мърмори  Joy
Виж целия пост
# 11
капакът никога не се затваря  понеже и  двете ми котки са обсебили тоалетната  Grinning
Виж целия пост
# 12
Всичките мъже у нас я оставят отоврена. Аз я затварям като забележа. Не за друго, ама тази тъпа канализация смърди, незвисимо от препаратите, които слагам  Sick
Виж целия пост
# 13
Аз пък не разбирам какво е предназначението на дъската ,след като бива оставена нагоре в комплект с капака.Мога да преживея капак , който не е пуснат , но непуснатата дъска не мога да я преживея... Naughty
Виж целия пост
# 14
Анджи, от някъде другаде смърди канализацията, най-вероятно от сифона на пода.
Тоалетната чиния е защитена в това отношение с 10-15см воден слой. Сифонът, ако е от
старите конструкции под решетката има едно отворче около 15мм за почиствате. То трябва да е запушено с тапичка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия