Купени маски за лице

  • 3 311
  • 19
Здравейте!Бих искала да си взема 2маски за лице.Едната да е почистваща (доволна съм от маската за лице на Ейвън със соли от мъртво море) и друга ,която да озарява,освежава лицет,да заглажда несъваршенствата(използвала съм тази на Ейвън с термален вулкан-доволна съм).Моля ви,кажете от кой маски сте доволни  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз имам само две маски за сега на Орифлейм.С пилинг маска с грозде и хидратираща с водорасли, доволна съм и от двете, редувам ги.Има също така еднократни на Гарниер, колежката си е взимала от тях, доволна е.
Виж целия пост
# 2
Един път седмично използвам ексфолиант на Клиник,през другото време си взимам маски на Ив роше и Гарние.
Виж целия пост
# 3
Хума ! Няма никакви странични последствия ! добра е за чувствителни и всякъкви кожи !
Виж целия пост
# 4
Аз също ползвам въпросните маски на Ейвън, и съм доволна...
В момента и аз съм на хума, и ми действа добре, изчиства перфектно !  Peace
Виж целия пост
# 5
ползвам веднъж в седмицата ексфолиант на Ейвън и глинената маска от серията Планет Спа и хума
Виж целия пост
# 6
За почистване ползвам тази:

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=66843&goChar=D#DETAIL

Взех я по препоръка от форума и наистина е много добра. Става и за тяло. Доста е силна обаче. Веднъж не успях да се измия навреме и лицето ми се зачерви, така че е много важно да се спазват указанията на опаковката, за да не се получи неприятен ефект.  Peace
Виж целия пост
# 7
Правя предимно домашни маски , но от купените съм доволна от една дълбоко почистваща на Лумене и на Рефан маската с маслина и лилавата / не се сещам как се казва/
Виж целия пост
# 8
Един път седмично използвам ексфолиант на Клиник,през другото време си взимам маски на Ив роше и Гарние.

От коя на Ив роше си доволна?
Виж целия пост
# 9
Доволна съм от Garnier Pure 3 в 1.
Виж целия пост
# 10
Бих определила като чудесна "купена" почистваща  маска - Талодерма (за проблемна/мазна кожа). Бялата хума на същата фирма също ми действа добре, предпочитам пред зелената, която ползвах преди. По - подробна и експертна информация за тях може да се намери в темите за козметиката на Талодерма  Peace

Що се отнася до маска, която да "озарява"/ "освежава" лицето... след куп неуспешни опити вече съм се отказала да търся маска с такъв ефект ....  Rolling Eyes С интерес ще следя темата за предложения   bouquet

Иначе най-близо до видимо освежаване на лицето от моя опит е била маската от серията Hydrabio Bioderma  Peace Тя не е точно за суха, а за дехидратирана кожа (каквато може да бъде и смесената, и чувствителната, за мазната не съм съвсем сигурна  newsm78 )... и наистина възстановява влагата в кожата. Ползвала съм я дори в "екстремни условия" - след изгаряне на лицето лятото - и ефектът надмина очакванията ми (както е и с повечето продукти на Bioderma Peace )

Виж целия пост
# 11
Аз ползвам Clinique - Deep Cleansing Emergency Mask и съм доволна.
Виж целия пост
# 12
аз ползвам маски на орифлейм и съм много доволна
Виж целия пост
# 13
Аз също ползвам въпросните маски на Ейвън, и съм доволна...
В момента и аз съм на хума, и ми действа добре, изчиства перфектно !  Peace

аз също съм доволна от маските на Ейвън ,но ми е мнго неудобо всеки месец да правя поръчки.От хумата кожата ми става много сухо,сърби ме ,излизат ми ситни пъпчици...не съм доволна,на мен не ми влияр добре тази хума ,а кожата ми е смесена.
Правя си маска с мед отвреме на време.вчера си пшравих маска с мая за хляб и ефекта е страхотен,пъпчиците се заличиха,тена се избистри...хубава е маската. искам да си взема 1,2 маски и да си ги ползвам само тях.когато свършат да отида да си ги купя отново заедно с другите кремчета,а не да чакам 2 седмици от ейвън.доволна съм ,но не ми е удобно просто...за това пуснах темата.благодаря на всички за предложенията  Peace   bouquet
Виж целия пост
# 14
Пробвайте калната маска за лице на DSM-козметика от Мъртво море!
Много добра Израелска козметика на атрактивна цена!

http://www.dsm.bukli.com/index.php?sesion=MTIyMzEwMjUyNA==&a … ct&product=42
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия