Здрав матрак за здрав мерак

  • 6 189
  • 58
Продънихме матрака на Пристата точно за две години и половина, не се ебавам.Давайте идеи за здрав матрак който издържа на доста упражнения и натоварване.Не държа да е  хубав и с екстри а ЗДРАВ. luvbedСтарият беше ТED ама  като изкочиха едни гърбици и железа - мама мия.Все пак имам още деца да правя Embarassed
Виж целия пост
# 1
Само на матрак ли ги правиш децата? Crazy
Ако смените обстановката ще видиш колко средства може да спестите,вместо на всеки 2 години да купуваш нов. Grinning
Виж целия пост
# 2
Айде, айде, все пак трябва и да се спи някъде, оставете позите на бебеправенето. Матраците наистина се скапват бързо - нашите за има няма три години, без да объждам креватодеянията, при нас факторът скачащ юнак отгоре им е основната причина.
Та дайте съвет - от коя марка, долу-горе цена.
Виж целия пост
# 3
Ами да си каже, че от Тед модел Фаворит S съм много доволна. Но знам ли до кога и за колко време? newsm78
Виж целия пост
# 4
Само на матрак ли ги правиш децата? Crazy
Ако смените обстановката ще видиш колко средства може да спестите,вместо на всеки 2 години да купуваш нов. Grinning


Аааа , сменяме , сменяме ..... ама нали трябва да се спи спокойно и удобно. newsm78
Виж целия пост
# 5
Е щом искаш и да спиш спокойно и удобно си вземи латексов матрак.Няма какво да "продъниш" при него.
Виж целия пост
# 6
смея да твърдя че нашия матрак е доста здрав, отскоро го ползваме, но няма грешка  Wink знам само че е от happy dreams, утре ще питам приятеля ми за подробности, че той го избира  Grinning
Виж целия пост
# 7
смея да твърдя че нашия матрак е доста здрав, отскоро го ползваме, но няма грешка  Wink знам само че е от happy dreams, утре ще питам приятеля ми за подробности, че той го избира  Grinning


Трябва ми някой който го е ползвал активно поне три , четири години /скачане на деца , тъща и др.дейности върху него/ #Crazy
Виж целия пост
# 8
Нашият е точно такъв изпробван - два броя хлапета скачат върху него, другите неща няма да ги коментирам, но е доста ползван  Wink, от повече от 3 години го имаме, не е мръднал. Тъпото е, че не знам какъв е. Със сигурност не е Тед. Ще питам довечера, ако мъж ми помни изобщо.
Виж целия пост
# 9
Нашият е точно такъв изпробван - два броя хлапета скачат върху него, другите неща няма да ги коментирам, но е доста ползван  Wink, от повече от 3 години го имаме, не е мръднал. Тъпото е, че не знам какъв е. Със сигурност не е Тед. Ще питам довечера, ако мъж ми помни изобщо.

Дано да се сети , на него няма ли етикет?
Виж целия пост
# 10
Хм...  Thinking Не знам, ще погледна.  Peace
Виж целия пост
# 11
казах че нашия го ползваме от скоро, но все пак поразпитах, защото се сещам че приятелят ми много време го избира Simple Smile та той каза, че бил с някакви стоманизирани пружини, които издържали много повече във времето и на натоварването, надявам се да е така Simple Smile поразпитай за такива, за тед и аз съм чувала че не са мн надеждни. иначе като цени нашия струва към 500лв ама е 180/200
Виж целия пост
# 12
Значи, Злобе, нашият е купен от магазин на фирма "Голд Аполо". Доколкото знам, фабриката е в Русе, а магазини явно имат в цяла Бг. Опитах се да го намеря в някакъв онлайн каталог, но сайтът им е доста тъп и видях само това:
http://www.gold-apolo.net/index.php?option=com_content&task= … 55&Itemid=101
Ако имаш наблизо такъв магазин, върви и разгледай. Цената е средна - не е от най-евтините, но има и доста по-скъпи от него. Аз лично съм доволна.
Виж целия пост
# 13
Ще разгледам сайта , а и на живо Peace
Виж целия пост
# 14
  ЕКОН  PeaceНяма какво да му издъниш, защото е пенолатекс и е перфектен.Кой луд да спи в/у пружини , напарво се чудя newsm78

http://www.ekon-bg.com/latex/menu2.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия