Малка миялня на Midea

  • 1 287
  • 7
Имате ли представа малките миялни на Midea дали си струват? Нямам място за голяма, но ми казаха, че малките били безсмислени, трябвало да ги пускаш по два пъти.
Виж целия пост
# 1
Не си струват, но ако ще  е малка - по-добре Бош или АЕГ.
Виж целия пост
# 2
Цитат
Не си струват, но ако ще  е малка - по-добре Бош или АЕГ.
И аз съм съгласна Peace
Виж целия пост
# 3
За колко малка става въпрос ? За колко комплекта ? Аз имам на мидеа за 9, води се малка , и съм си много доволна нищо че е два пъти по ефтина от марковите . Но ако е от тези като микровълнова фурна на размери и аз мисля че не стават просто една тенджерка не побират даже !
Виж целия пост
# 4
Моята миялна машина също е малка. За 6 комплекта е, но ми върши чудна работа. Марката е "Електолукс". А за измиването според мен зависи от това какъв препарат ползваш. В началото ползвах някакъв полски, но не измиваше добре и тогава се налагаше да пускам по 2 пъти. В момента ползвам Сомат и разликата е огромна.
Виж целия пост
# 5
майка ми има малка миялна Медеа и е доволна но чесно казано наистина я пуска поне по 2 пъти на ден за 5 комплекта е и не и е достатъчна , иначе е доволна,но все пак няма голям избор на програми Simple Smile
Виж целия пост
# 6
абе за някоя и друга чаша и чиния можеш да й разчиташ.
Не е като да ги миеш на ръка.

Но като цяло смисъл от малка миялна - НЯМА.
Виж целия пост
# 7

Но като цяло смисъл от малка миялна - НЯМА.

Да, защото консумацията на консумативи е почти като на големите, а събира два пъти по-малко прибори, а тенджери -изобщо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия