с измита коса ли ходите на фризьор ?

  • 16 059
  • 147
ами това е въпросът ми,как е редно и по добре ?
Виж целия пост
# 1
Зависи дали ще ти я мият там...
Виж целия пост
# 2
ами не знам,то аз съм ис къдрава коса като се измя,а като се разреше се поизправя и не знам как е по-удачно да отида за да стане добре и прическата.Аз искам да стане на етажи и да се скаси доста.Или да отида с измита а тя да я среши или както си прецени Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Аз ходя с измита коса винаги, независимо ще ми я мият ли там.
Виж целия пост
# 4
Ама то какво значение има, предполагам, че ще ти я измие тя, за какво се притесняваш!

Аз ходя обикновено, като съм си измила косата преди 1-2 дена, да не е съвсем мръсна и мазна все пак.. Laughing
За какво да я мия непосредствено преди това, само да я изтощавам! ooooh!
Виж целия пост
# 5
Да, най-добре ще е да я измиеш (освен ако не прецениш, че искаш там да ти я измият) и ще преценят на място, как ще е по-дорбре да подстригват, на суха или мокра коса.
Виж целия пост
# 6
Косата ми е мият там.
Виж целия пост
# 7
Аз ходя с измита коса винаги, независимо ще ми я мият ли там.
ест., на никои няма да му е приятно да се рови в мръсна коса
Виж целия пост
# 8
Винаги ходя с измита - срамм ме е от хората Embarassed, независимо дали там пак ще ми я измият.
Виж целия пост
# 9
И моята. Peace
Виж целия пост
# 10
Винаги ходя с с измита коса, въпреки че там винаги ми я мят, някак ме е срам да ида с мръсна.
Виж целия пост
# 11
да, разбира се. Никога не съм давала на фризьор да ми я мие, неприятно ми е  Naughty
Виж целия пост
# 12
Фризьорката ми започва всякакви процедури първо с миене на косата.
Виж целия пост
# 13
Когато ще ходя на фризьор, задължително мия косата си предишния ден.
Виж целия пост
# 14
Не- нали за това отивам там. Аз не оставям косата си да стане мазна и неприятна за пипане така или иначе- не мисля, че на фризьорите им е проблем това кой с каква коса отива, ако говорим за хора с нормална хигиена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия