Какво ще си помислите за намерен презерватив в портфейла

  • 19 151
  • 170
Тази сутрин жената ми бъркала в портфейла ми и намерила, един презерватив, който си стои кротко там. Да оставим настрана, че не е възпитано да се бърка по чужди портфейли, както аз не и бъркам из нейната дамска чанта никога. Но след като намерила презерватива започна да ми мрънка че съм имал любовница и други такива неща. Аз пък и обяснявам че нося презерватив за всеки случай. Никога не се знае какво може да му се случи на човек ей така както си върви по улицата без да иска.
Вие ако намерите презерватив в джоба на мъжа си какво ще си помислите. Не би ли трябвало правилната реакция на всяка уважаваща себе си жена да е "Браво на моя съпруг, мисли за мен, пази ме. Има акъл в главата и си носи презерватив" Освен това според народната мъдрост всеки уважаващ себе си мъж би трябвало да носи презерватив в себе си, а всяка жена - два. И защо вместо да се зарадвате че мъжът ви мисли за вас и най-малкото няма да ви донесе нещо в къщи, вие веднага започвате да си фантазирате за любовници и други фантасмагории.
Моля да пишете само положителни неща защото после ще дам на жената да прочете темата да се успокои малко като види че всички смятате за напълно нормално и здравословно мъжът да си носи презервативи в джоба. Благодаря
Виж целия пост
# 1
определено бих го поздравила,че си носи и се надявам,че не би легнал с друга без презерватив. Не летя в облаците да си мисля,че никога не би изневерил.
Виж целия пост
# 2
Борка, за теб знаем и браво,че пазиш жена си! Иначе аз ако намеря даже и впечатление няма да ми направи защото и мъжа и жената трябва да носят по един. Аз знам,че той има в портфейла си, както и той знае,че аз винаги нося. Случвало се е дори да услужим с презерватив, тъй че си е необходимо. Бел презерватив за черни дни.
Виж целия пост
# 3
Ще си помисля, че съпругът ми е отговорен човек. Но това си го знам. И аз вече си нося в дамската чанта - по негов съвет.
Виж целия пост
# 4
Да бе... много ще се зарадвам.

- О да скъпи, много добре си направил.  Сега се чувствам толкова спокойна, че няма да ми донесеш някоя болест от кой зае коя си по улицата докато си вървиш ей така.  newsm78

Направо сърцето ми ще подскочи от радост.

- А това, че аз нося два в чантата си, не се притеснявай де, може някой да ми го поиска и да му отслужа.

Виж целия пост
# 5
Че не му е там мястото.
Виж целия пост
# 6
Не си нося - явно не се уважавам Rolling Eyes И той не носи. Предпочитам да не носи - ако реши, че му трябва, докато си го набави, току виж размислил hahaha (това в кръга на шегата). Съжалявам, не съм широко скроена в това отношение. Самият факт да носи презерватив "за всеки случай" означава, че идеята за забивка не му е чужда. А за мен това не е нормално. Не го приемам.
Виж целия пост
# 7

А къде му е мястото... Носих по едно време един презерватив в задния джоб на дънките си ама много се мачка там и може да се пробие с времето тъй като не го ползвам...
Виж целия пост
# 8
Не си нося - явно не се уважавам Rolling Eyes И той не носи. Предпочитам да не носи - ако реши, че му трябва, докато си го набави, току виж размислил hahaha (това в кръга на шегата). Съжалявам, не съм широко скроена в това отношение. Самият факт да носи презерватив "за всеки случай" означава, че идеята за забивка не му е чужда. А за мен това не е нормално. Не го приемам.
newsm10
Тези, които ползваме вкъщи са в нощното шкафче, а нявън не мисля че са ни необходими- нито на него, нито на мен. Ако намеря, ще реагирам точно като жена ти.
Виж целия пост
# 9
Не би ли трябвало правилната реакция на всяка уважаваща себе си жена да е "Браво на моя съпруг, мисли за мен, пази ме. Има акъл в главата и си носи презерватив"

Да, но обикновената реакция на една обичаща жена е да прояви ревност и да се замисли дали няма друга.Любовта не приема рационалността....тя е егоистична.

Виж целия пост
# 10
Ами честно казано (с риск да ме оплюете и разпънете на кръст) - скоро след това вече няма да ми е мъж!  #2gunfire Хич няма да ме интересува милият дали е отговорен или не при положение, че щом си носи значи според него си е съвсем в реда на нещата да забива чуждо от време навреме. Явно съм доста консервативна и задръстена, но за мен това изобщо не е нормално  Sick
Виж целия пост
# 11
със сигурност ще си помисля че има нещо,но рано или късно при всеки става.Ще се радвам ако поне ме пази(въпреки че не е сигурно)
Виж целия пост
# 12
Ще помисля, че върти нещо зад гърба ми, щото другите презервативи са в спалнята близо до леглото.
В портфейла определено ще е такъв за всеки случай (друга жена). И няма да мрънкам а направо ще си говорим по-сериозно.
Виж целия пост
# 13
Първата мисъл, която ще ми мине е, че ще иска да кръшне с друго, особено при положение, че ние изобщо не използваме презервативи и цялата тази ситуация би била много съмнителна.Ако иска презервативи, има в шкафа, да си вземе, когато му потрябват. Mr. Green/стоят там от 4 години/
Виж целия пост
# 14
В десния вътрешен джоб на сакото.Събират се цяла кутия+ ментови дъвки.Трябва да мислиш и за дъха си.
В левия се носи портфейла, външен десен -запалка, ляв- носна кърпа, долен вътрешен отляво- цигари и горно джобче- кърпичка.В бутониерата -червена роза ,разбира се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия