Отзиви за изправящия сешоар

  • 17 129
  • 94
Става въпрос за този сешоар

http://www.rt2001.com/?page=product&instanceID=406&FCID= … 3c756fc2a5fb16a8c
Виж целия пост
# 1
Побут дет се вика, че и мен ме интересува.
Виж целия пост
# 2
Аз и преса не съм използвала, но някак не ми изглежда, че ще върши работа този сешоар. Доколкото виждам от едната страна косата е свободна, не си представям как ще изправи по-къдрава коса.
Виж целия пост
# 3
Ако прави такива чудеса като на снимката, бих си го взела. Моята коса след измиване се накъдря и ми харесва, като я разреша се поизправя и начупва. Надявам се да ми върши работа, но нека първо някой сподели мнение.  Laughing
Виж целия пост
# 4
Скептична съм към подобни уреди.
Едно време си бях взела сешоара на Филипс с въртящите се към него четки. На рекламата правеше косата на модела направо мечта.
Да, ама не. Подарих го след две седмици. Няма ли голяма кръгла четка и ръка, която яко да издърпва и опъва косата, не мисля, че може да се получи подобен ефект, като на мацката на снимката. Особено, ако косата е по-къдрава и суха.
Виж целия пост
# 5
Аз до сега не бях виждала подобен сешоар. Така като гледам, май сама пак трудно бих я изправяла. С чужда помощ сигурно ще е лесно.
Виж целия пост
# 6
не харесвам сешоарите и пресите  изтощават косата newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 7
Не можах да схвана къде се слага косата Embarassed
Виж целия пост
# 8
Според мен ще си върши работа. 1800 W е и единственото по-различно е че придържа косата. Дали сешоара ще я държи или с едната ръка сешоара и в другата четката е едно и също Wink Улеснява тези които трудно си изправят косата  Simple Smile Аз съм си свикнала с добре познатия ни начин, не мисля че е чак толкова трудно, че да се налага подобен сешоар Wink
Виж целия пост
# 9
Върши чудесна работа, но не може да постигне гладкия ефект на пресата. Силен е, в сравнение с предишните подобни на Ровента, но няма студен въздух.
Доволна съм.
Виж целия пост
# 10
Имам го. Изправя по-добре от преса и е по-лесно и много бързо.
Виж целия пост
# 11
За мене е много важно да съм с изправена коса. Досега ползвах преса,обаче много ми се накъса косата и започна да цъфти,абе направо изгоря. Мисля си ,че е най-добре да се изправя веднъж седмично при професиолналист за да не изгори,ама ти трябват и кинти !
Виж целия пост
# 12
За мене е много важно да съм с изправена коса. Досега ползвах преса,обаче много ми се накъса косата и започна да цъфти,абе направо изгоря. Мисля си ,че е най-добре да се изправя веднъж седмично при професиолналист за да не изгори,ама ти трябват и кинти !

Права си. При фризьор си е най-добре. А ако има ръка и да го прави само със сешоар и четка, още по-добре. Пресата гори много. Този сешоар също, и къса косата, защото има едни пластинки,които вършат работа като пресата. Косата минава между пластинките и я изправя, но от самото вчесване с него се къса доста коса.
Виж целия пост
# 13
Аз имам ето този Conair http://www.conair.com/infiniti-conair-tourmaline-ceramic-straigh … styler-p-446.html , който струва ми се е на същия принцип, само формата му е друга. Купих го случайно на разпродажба, но откакто го имам съм забравила за всичките си други четки, преси и сешоари. Страшно съм доволна. Въпреки че моят даже не е много мощен, а косата ми е доста дълга, гъста е и чуплива, с него се изправям най-бързо и лесно. За подвиване навътре или навън на косата също е идеален. За мен предимствато му е, че всъщност е четка и сешоар в едно и другата ми ръка е свободна. На мен определено ми пести време и нерви когато си вкарвам косата в ред. Така че, аз съм за този тип сешоари.
Виж целия пост
# 14
Аз също имам подобен уред, на принципа - четка и сешоар в едно. Доволна съм, за мен това е най-лесното и удобно средство за изправяне на косата в домашни условия. Купих го миналата година, струваше доста малко пари, оттогава си свикнах да се правя с него и за преси съм забравила. Четката обаче не е въртяща се. Преди това се бях излъгала да взема един с въртяща се четка и беше ад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия