След отбиване-кисело мляко или АМ

  • 1 823
  • 17
В голяма чуденка съм-отбихме се  и започнах да давам АМ,но ми се иска да започна кисело мляко,защото винаги съм била резервирана към него,затова ми се иска да давам кисело мляко.
Мислите ли,че за  дете на 1,6 месеца е подходящо АМ да бъде заменено с кисело мляко?
Виж целия пост
# 1
Ако имаш достъп до домашно мляко, по-добре него (щом детето е над годинка). Иначе, боя се, че не  Wink Е, говоря за у нас.
Виж целия пост
# 2
Ако досега е ял кисело мляко, не виждам смисъл да даваш АМ..
Виж целия пост
# 3
След като се отби моето дете започнах направо да му давам кисело мляко.
Виж целия пост
# 4
и аз съм пред същата дилема. ние още се кърмиме, но повече символично и ритуално. давам кисело мляко,но не знам дали може само с него. ще следя темета.
Виж целия пост
# 5
      А детето ти иска ли адаптирано мляко? Моят не ще да го помирише даже. Кисело мляко си хапва обаче. Но се кърмим още.
Виж целия пост
# 6
Да,яде си и АМ,и киесло мляко с бисквитки,например.
Виж целия пост
# 7
Мисля, че патенцето ти е достатъчно голямо, за да му даваш спокойно кисело мляко  Wink
Виж целия пост
# 8
      А детето ти иска ли адаптирано мляко? Моят не ще да го помирише даже. Кисело мляко си хапва обаче. Но се кърмим още.

И при нас беше същата картинка. Отбих на 13м и направо започнах да давам КМ с биберон. Сега (2г6м) продължава да яде КМ преди сън, но вече с лъжичка  Wink
Виж целия пост
# 9
Аз предпочитам адаптираното за основна употреба.Кисело като допълнение.Всъщност формулите за деца над годинката не са адаптирани,млякото е пълноценно и допълнително обогатено с витамини и др.
Виж целия пост
# 10
По-добре кисело мляко Peace
Виж целия пост
# 11
Спрях да кърмя,когато синът ми беше на 11 мес.
От тогава вечер пие само АМ.
Виж целия пост
# 12
Ако бебето беше малко щях да кажа АМ, но щом вече е на година и половина мисля, че киселото мляко е добре. Не пречи да предлагаш и от двете Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Аз давам АМ, но съм в същата чуденка като теб.  Peace
Виж целия пост
# 14
Косе Босе скоро беше отговорила в съседения форум на този въпрос. Мнението ми съвпада напълно с нейното - след годинка е по-добре натурално мляко. Добре е децата да привикват с естествени храни, а АМ си е изкуствено отвсякъде (е, Косе Босе говори за "индустриални храни". Това след годинката разбира се. Може да й потърсите мнението по този въпрос, беше сравнително отскоро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия