Искаме бебе, но е трудно постижимо

  • 801
  • 3
Здравейте приятели, семейна съм от 5 години и правим непрестанни опити за забремяваня, но уви неуспешни.
Миналата година правих ме инвитро след като изчерпахме всички други възможности като ходене по различни доктори, множество иследвания и нищто, а инвитрото е неуспешно
Оказа се, че мъжат ми страда от Азооспермия-отсъствие на спермотозоиди и много слаба подвижност.
Много искаме да имаме детенце, страда ме незнам как мога да помогна на съпруга ми да се подобри оплодителната му способност казват докторите, че е невъзможно и че никога няма да имам дете от него.
Моля Ви, ако знаете някой който може да ни помогне пишете.
Предварително Ви, благодаря
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285420.0  Питай в тази тема най-добре.

И аз допускам грешки като пиша, и мразя да се пуля после да ги коригирам, но твоите грешки явно не са от бързане или грешни клавиши.
правих ме - правихме
иследвания и нищто - изследвания и нищо
спермотозоиди- сперматозоиди
страда ме - страдаме
Иска ме - искаме

Това да отделяш МЕ явно обаче сте го научили в училище, защото наблягаш на него. Wink
Виж целия пост
# 2
Ходи ли съпругът ти на андролог? Търсихте ли причина за тази диагноза? Има една бърканица от мед и разни друго добавки, пробвайте с нея, нищо не пречи.
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285420.0  Питай в тази тема най-добре.

И аз допускам грешки като пиша, и мразя да се пуля после да ги коригирам, но твоите грешки явно не са от бързане или грешни клавиши.
правих ме - правихме
иследвания и нищто - изследвания и нищо
спермотозоиди- сперматозоиди
страда ме - страдаме
Иска ме - искаме

Това да отделяш МЕ явно обаче сте го научили в училище, защото наблягаш на него. Wink
Аз като прочета толкова неграмотно написан текст, не ми се отговаря.... Stop
А има много като нея.....къде сте учили бе хора....

Хайде стига толкова! Naughty
bubica ,
ако беше грамотно написано, щеше ли да можеш да отговориш? Виждам, че нямаш публикации в този подфорум. Пътьом ли реши да се разпишеш или просто ей така, за спорта?

Да попитам, само високообразованите хора ли имат право на репродуктивни проблеми? Rolling Eyes

vvvikcheto ,
Лали ти е дала добър съвет. Съветвам те да посетите д-р Милен Кацаров в София.
Погледни и темата за витамините. Успех! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия