Аптамил Комфорт или Лактана Био?

  • 5 551
  • 22
Здравейте!!!
Синът ми е на 8м и от 3месец пие Нутрилот нисколактозен. Нямаме категорично доказана непоносимост към лактозата. Това мляко ни беше изписано от една лекарка от детската болница,поради факта,че една видна столична доцентка беше сложила диагноза на сина ми АБКМ и то по причина,че имаше доста силни колики и еднократен лек обрив около устата. Тъй като неможеше да се установи /към онзи момент/ дали наистина има такава алергия,докторката ни препоръча този Нутрилон. Сега вече ядем почти вскичко, в смисъл и сирене,извара и йогурти,но вече взе да отказва и не си изпива АМ.
Реших да го сменя,първо защото явно вече му е омръзнало и второ искам да пробвам с нормално АМ,но имаме един голям проблем-много лесно се запича,а много трудно се отпича. Laughing Просто е един ужас,заредила съм се със сввещички и клизмички и какво ли още не. Освен това стомахчето му е малко лабилно,все още се посгърчва,като яде плодови пюрета или сокове в по-големи количест /напр. 80мл/. Изчетох доста и за двете млека и все добре ми звучат- Моля Ви,дайте ми съвет от опит с какво мляко да продължа!! Hug
Благодаря, Ви предварително!!!  bouquet
Изчетох доста материал
Виж целия пост
# 1
Когато минахме от кърма на АМ и моето бебче се запече и понеже съм против свещички,термометри и т.н. му дадох сок от круша.След това купих Аптамил комфорт и го смесвах с обикновения Аптамил.Напр. 3 лъж.комфорт+2 лъж.обикновен.Доволна съм.Оправихме си запека.После пак си останахме на обикновения Аптамил.Бебенцето ти е голямо,значи можеш да му даваш и пюрета от круши и сини сливи за разхлабване.
Виж целия пост
# 2
Аз съм с две ръце за Лактана Био. Когато бяхме на Аптамил се запичаше леко. От 3-тия месец минахме на Лактна и оттогава запек не е имала.
Виж целия пост
# 3
От Аптамил Комфорт и сина ми се запичаше, минахме на Лактана Био и нещата абсолютно се нормализираха Peace
Виж целия пост
# 4
Лактаната ни оправи запека след НАН ХА.
Виж целия пост
# 5
Лактана Био.  Peace
Виж целия пост
# 6
Искренно, Ви благодаря момичета!!!
Виж целия пост
# 7
Определено съм ЗА Лактана био Peace
Виж целия пост
# 8
Бебката се запече от НАН и премина на Аптамил Комфорт от 4 мес. та до 12мес.Лактана био също е хубаво мляко и е по-евтино,но пък по-трудно се намира.
Виж целия пост
# 9
Аптамил Комфорт
Виж целия пост
# 10
Извинявам се, че нахълтвам в темата, но искам да попитам : тези две млека по-гъсти ли са от другите? Понеже Фризовом е доста гъсто, а аз го използвам за дохранване на Бебчо, който е със запек. Та се чудя дали да не го заменя с някое от тези двете, виждам добри отзиви от  вас?
Виж целия пост
# 11
Извинявам се, че нахълтвам в темата, но искам да попитам : тези две млека по-гъсти ли са от другите? Понеже Фризовом е доста гъсто, а аз го използвам за дохранване на Бебчо, който е със запек. Та се чудя дали да не го заменя с някое от тези двете, виждам добри отзиви от  вас?

Лактаната е рядко мляко. Аптамила Комфорт не знам, но би трябвало и то да е рядко, защото гъсти са тези против повръщане, каквото е Фризовома. Аптамил АР е като Фризофома  Peace!
Виж целия пост
# 12
Аптамил Комфопт е гъсто мляко.
Виж целия пост
# 13
Днес сутринта дадох Лактана Био и е рядко,но моят син,може би защото е ново,не го изяде! Rolling Eyes Изяде само 100мл,а от Нутрилона дозата му беше 210мл.
Дано да е временно и довечера, да си хапне повечко,а и дано няма коремни неразположения. Голямо шубе ме е налегнало.
Виж целия пост
# 14
И двете млека са хубави. Аз като че ли клоня повече към Аптамила. Може да не е бил гладен...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия