Носят ли парите щастие???

  • 5 712
  • 102
носят ли парите според вас щастие ??? вижте тази статия http://chrisbrown.log.bg/article.php?article_id=10408 кажете си мнението според мен човек с пари или без пари все си е същият има много хора по света които имат пари но не са щастливи парите са просто един макет  много хора си мислят че след като имат хубава кола примерно и ще са по радостни но не е така , тя все ще ти омръзне и после какво ??? задаваме си въпроса какво .. после пак ще е както преди не си доволен но с хубава кола,  така че всеки човек трябва независимо от финансовите възможности сам да си прави живота щастлив - с приятели и т.н. а не с материални неща ( не че те са нещо лошо ако са допълнително ) но не и всичко !!!   Peace
Виж целия пост
# 1
Едва ли.Парите носят спокойствие и сигурност, но щастие-едва ли.Ако си тежко болен и умираш какво щастие ще ти донесат парите? Никакво.
Виж целия пост
# 2
ами ако с парите можеш да си платиш лечението носят щастие  Grinning но ако не може да се излекува тогава не носят никакво
Виж целия пост
# 3
А по-добре ли е да си тежко болен без пари?
Аз мисля,че каквото и да си говорим парите носят щастие, макар че щастие е малко пресилена дума.
Виж целия пост
# 4
ами ако с парите можеш да си платиш лечението носят щастие  Grinning но ако не може да се излекува тогава не носят никакво

Да, има я тази опция, но за съжаление в някоя случаи никакви пари не помагат.Разбира се, бих предпочела да съм здрава и богата, а не болна и бедна. LaughingНо по-добре беден и здрав, а не богат и болен. Wink
Виж целия пост
# 5
С пари и без пари - все същото лайно съм. Joy
Виж целия пост
# 6
Щастието не е в парите, а в тяхното количество.

А аватарът ти определно е превишил всякакви количества.
Виж целия пост
# 7
 Laughing Laughing е мани го аватара аз картинки имам много ама колите ги няма...  Laughing
Виж целия пост
# 8
Laughing Laughing е мани го аватара аз картинки имам много ама колите ги няма...  Laughing

Максимално допустим размер на картинки към профилите:
ширина - до 160 пиксела
височина - до 200 пиксела


Щастието не е в парите, а в тяхното количество.


По темата, на същото мнение съм.  Wink
Виж целия пост
# 9
Laughing Laughing е мани го аватара аз картинки имам много ама колите ги няма...  Laughing

Мани го аватара, ама ще дойдат ей сега някои хора които не гледат с добро око на такива чаршафи дето си сложил за аватар...
Виж целия пост
# 10
Явно не разбира намека за аватара.  Laughing

Слагай тази картинка и всичко е ОК.


По темата, НЕ, защото нещата които най много искам не се продават.
Виж целия пост
# 11
Абе хора, к'во ви става. Имаше такава тема вече... Tired
Виж целия пост
# 12
Парите са "средство", а не "причина" за щастие.
Виж целия пост
# 13
ааааааааааааа ...  Grinning Grinning аз верно не разбрах намека мерси много за смалената картинка
Виж целия пост
# 14
Само хора, които нямат пари могат да кажат, че те не носят щастие !! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия