Neonato Reverso Sport Tris

  • 2 213
  • 10
Някакви отзиви за тази количка?!




И дали има къде да я видя във Варна? Ходих в "Рошко", но я нямат налична, могат да ми я поръчат по каталог.

Колебая се между нея и Neonato Multisport. Rolling Eyes

Изобщо очаквам мнения от ползвалите всякакви модели Neonato или Cam - плюсове и недостатъци. Peace
Виж целия пост
# 1
И на мен много ми харесва тази количка. Има доста хубави характеристики. Виждала съм я няколко пъти по улицата. Изглежда добре. Макар, че аз съм малко скептична към тази марка  Rolling Eyes Струват ми се не много издръжливи и здрави. Общо взето съм вждала доста техни модели на няма и година, а изглеждат доста износени. И доста скърцат.
А между КАМ и НеоНато няма разлика може да се каже  Peace
http://www.kolichki.com/index.php?m=320&prodid=5947&lang=1
Ей тук се виждат доста добре способностите й  Grinning
Виж целия пост
# 2
Честита лентичка  Hug  bouquet
Отгледах дъщеря ми с Dakar sport -  модел на Нео Нато .
Лека, здрава количка - алуминиева конструкция, маневрена  Peace
Тези модели, за които питаш са по-нови - надявам се и още по-добри  Wink

Струват ми се не много издръжливи и здрави.
На обратното мнение съм  Wink
Виж целия пост
# 3
А между КАМ и НеоНато няма разлика може да се каже  Peace

Да, аз затова питах за отзиви от ползвалите и двете марки - знам, че са на един и същи производител, само са предназначени за различни пазари, затова са с различни имена. Peace Благодаря за линка, сега ще го разгледам! Hug

mam@, мерси! : Heart Eyes Ьз доста се рових из форума и май ти си единствената с количка такава марка - твоите впечатления могат само да ме радват. Grinning Днес я видях Dakar sport и ми хареса - тази Multisport, за която съм писала, е същата само че е travel system. Две неща не ми харесват само - единичните дръжки и двойните колела (все си мисля, че са по-неудобни). Триколка пък досега не съм имала и ме притеснява дали ще е стабилна достатъчно - Симона се мяташе от количката и 3-4 пъти само коланите са я задържали на 10-тина сантиметра от земята - и това може да е същото диване като нея... newsm78
Виж целия пост
# 4
Две неща не ми харесват само - единичните дръжки и двойните колела (все си мисля, че са по-неудобни).
Може би съм пристрасна, но ми бяха много удобни  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Има и някакъв компромисен вариант - с четири двойни колелета и с цяла дръжка, но го няма в каталога за 2008 и си мисля, че е стар модел:
http://www.kolichki.com/index.php?m=320&prodid=6006&lang=1

Открих отзиви из разни руски сайтове - модел 2006 е и тежи 18,6 кг. Shocked Явно са наблегнали на олекотяването, защото новият подобен модел от 2008 - Synchro Sport е 12,920 кг. Та явно отпада заради тази тежина... Триколката е 11,400 кг. с коша.

Много кофти, че няма къде да ги видя наживо... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Много кофти, че няма къде да ги видя наживо... Rolling Eyes
Ела в София  Hug Хм... Мисля че точно този модел си купи Sayonara /по моя препоръка  Mr. Green/ Може да и пишеш за впечатления  Peace
Виж целия пост
# 7
Мерси, ще й пиша непременно (не я засичам във форума напоследък Rolling Eyes).

А в София ще идвам в края на месеца, но не знам дали ще имам време да обикалям и да оглеждам колички. Все пак - в кой магазин ги има? Wink
Виж целия пост
# 8
магазини Малечко -  в ляво са адресите  Peace
Виж целия пост
# 9
mam@, дръжките на твоята подвижни ли са? В смисъл - обръщат ли се надолу и местят ли се на височина? И още вещо - за да я сгънеш, махаш ли шасито?
Виж целия пост
# 10
Не са подвижни.
Говоря ти за количка, която е купувана 2004.
Оттогава би трябвало да има подобрения.
А за сгъването не те разбрах. Много лесно се сгъваше.
Предвид че родих секцио я качвах и свалях ежедневно до 3 ет. без асансьор  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия