попадали ли сте на нещо като сексът и града

  • 1 654
  • 29
Чудех се просто. Дали някой някъде пише по теми, които интересуват жените. Вярно че интересите може да са повече и в повече сфери, но много ми се щеше да попадна на някой като Кари Брадшоу в Бг
Виж целия пост
# 1
миии, женските вестници?
Виж целия пост
# 2
Сещам се за една журналистка, която ми е приятно да чета и мисля, че отговаря на тези критерии - Мария Касимова.
Виж целия пост
# 3
Ако този форум ти е малък, има стотици списания.
Виж целия пост
# 4
не ми е малък форума, но ми липсва гледната точка на жена над 30-те.
Виж целия пост
# 5
къде мога да прочета нещо от тази журналистка? мерси за информацията.
Виж целия пост
# 6
идеята ми е, че списанията са насочени основно към тинейджърската аудитория, а проблемите и въпросите на тази аудитория са доста по-различни от моите
Виж целия пост
# 7
не ми е малък форума, но ми липсва гледната точка на жена над 30-те.
   Има я,има я. Grinning
Виж целия пост
# 8
е ние тук всичките сме над 30те  Mr. Green
не четеш достатъчно в клюкарника, а и в ДиС Simple Smile а в готварския пък съвсем Simple Smile
Виж целия пост
# 9
къде мога да прочета нещо от тази журналистка? мерси за информацията.

Мисля, че в Капитал Light се изявява.
Виж целия пост
# 10
идеята ми е, че списанията са насочени основно към тинейджърската аудитория, а проблемите и въпросите на тази аудитория са доста по-различни от моите

Мдааа, май вярно няма такова.. Има ли навити да отпочнем списването на едно такова?
Виж целия пост
# 11
сигурно сте прави за клюкарника - ще се поправям  Grinning за готварския не съм някакси. Мерси и за инфоро - намерих мацката и сега ще я изчета.
Виж целия пост
# 12
минзухар, аз съм навита! дето се вика ако не става журналистката ще трябва дружно да си направим такава темичка. Само да я проуча
Виж целия пост
# 13
идеята ми е, че списанията са насочени основно към тинейджърската аудитория, а проблемите и въпросите на тази аудитория са доста по-различни от моите

С това за женските списания и аз съм съгласна.
Виж целия пост
# 14
В Капитал лайт само тъпотии съм чела, винаги съм се чудела се някой отваря ли я тая притурка..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия