ИСКАМ НОВИ ЗАПОЗНАНСТВА -ПРИЯТЕЛИ !

  • 3 878
  • 6
Всеки който има нужда от още една приятелка  може да ми пише на лични или на скайп elilove22  Simple Smile С тенденция за среща на територията на Варна !!! ХАЙДЕ ДА СЕ СРЕЩНЕМ , стига сме писали тук самотни!!!
Само да кажа,че нито съм психопатка нито съм лесбийка!! Просто си търся нови приятелства в което не намирам нищо лошо newsm78
Виж целия пост
# 1
Объркала си сайтовете....струва ми се... Thinking
Що не пробваш тук Peace
Виж целия пост
# 2
Не,не мисля,че съм объркала сайтовете.И никого не ангажирам.Просто тук има доста момичета,които се чувстват по един или друг начин,предадени,обезверени и самотни.Има и такива,които биха се радвали на нови приятелства. И тъй като съм човек,който е отворен за нови запознанства и съм в малко депресивен  период ще се радвам на се видя и запозная с хора от тук а не просто да пишем......

За тези,които са ме разбрали-радвам се! За тези ,които не са.....здраве да е !
Виж целия пост
# 3
Супер аз ще ти пиша Whistling никога не е злишно допълнително дърдорене с някой  Peace
Виж целия пост
# 4
Не,не мисля,че съм объркала сайтовете.И никого не ангажирам.Просто тук има доста момичета, които се чувстват по един или друг начин,предадени,обезверени и самотни. Има и такива,които биха се радвали на нови приятелства.

А "предадени,обезверени и самотни" момчета могат ли да ти пишат. Щото си споменала само момичетата затова питам. А жена която иска да се запознава само с други жени малко съмнително ми звучи. Все едно аз да тръгна да си търся приятели само мъже...
Виж целия пост
# 5
Единствената причина поради , която не искам да се запознавам с момчета е моя страшно ревнив приятел.Иначе нямам абсолютно нищо против но ще си създам допълнителни неприятности, които ни най малко искам.... Embarassed
Виж целия пост
# 6
Има "Варненска" тема в отчетните по градове.
Там е мястото на този зов.
Тук, като отделна тема ми стои леко егоцентрично.
Все пак не сме сайт за запознанства.
Заключвам тук.
На авторката - успех!

ПС Нетикета повелява, да не се "вика" в заглавията, особено, когато не е изключително належащо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия