Юлиан Вучков.Времена и Нрави.

  • 4 167
  • 45
   Знам,че преди го даваха събота вечер по ТВ 2,но тази вечер видях ,че го няма.......
   Съществува ли още това предаване? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Да, има промяна. Предаването вече ще се излъчва в неделя сутрин - от 9 до 12....
Виж целия пост
# 2
Да, има промяна. Предаването вече ще се излъчва в неделя сутрин - от 9 до 12....
   Да,благодаря! Simple Smile Тази сутрин около 11 пуснах ТВ2 и видях музикалната част на предаването.
Виж целия пост
# 3
А може ли само да вметна една малка питанка - харесва ли ви или просто го пускате да се посмеете, когато по другите канали нищо не ви хване окото  Rolling Eyes  Не се заяждам, а ми е инетерсно да разбера как го възприемат хората  bowuu
Виж целия пост
# 4
Мислех, че това шоу се гледа само от зрителите на Господари на ефира  hahaha
Виж целия пост
# 5
Гледам го и имам възможността да чуя неща, които други телевизионери нямат мъжеството да кажат.
Виж целия пост
# 6
Когато го гледам, никога не се храня и не пия, за да не се задавя, действа ми смехотерапевтично.
Виж целия пост
# 7
Гледам го и имам възможността да чуя неща, които други телевизионери нямат мъжеството да кажат.
Има точни попадения понякога, но доста често е краен и не вижда по- далеч от носа си!
Виж целия пост
# 8
Гледах някакво повторение тази събота или неделя беше..каза, че неговото предаване било най-гледаното предаване изобщо, какво остава за ТВ2 Grinning
Виж целия пост
# 9
   Аз поглеждам някой път към музикалната част на предаването.
   За гледането на коментариите на професора просто нямам никакво време....А те не са кратки.
Виж целия пост
# 10
Ами понякога като ни е скучно си го пускаме Mr. Green Иначе професорът доста ми лази по нервичките, прави се на отворен, но наистина е много ограничен и нетърпящ чуждо мнение, което лично мен много ме дразни.
Виж целия пост
# 11
Тя ТВ2 ги е събрала все ' убавци, наред с професора Crazy. Не крия, че понякога се забавлявам с него, особено са ми интересни зрителските обаждания и коментарите, които Вучков прави в негова защита Party.
Виж целия пост
# 12
Ами понякога като ни е скучно си го пускаме Mr. Green Иначе професорът доста ми лази по нервичките, прави се на отворен, но наистина е много ограничен и нетърпящ чуждо мнение, което лично мен много ме дразни.


За да не те дразни ще ти кажа една вече не тайна. Преди известен брой предавания това лудо старче Вучков по време на ефир се напишка в панталона си.
Виж целия пост
# 13
   Знам,че преди го даваха събота вечер по ТВ 2,но тази вечер видях ,че го няма.......
   Съществува ли още това предаване? Rolling Eyes
четох някъде, че го местели за в неделя сутрин- когато дават Сблъсък.
Виж целия пост
# 14
Пускаме го с мъжа ми за да гледаме зрителските обаждания.Няма такъв смях,а и професора с това самочувствие- hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия