Няколко крема едновременно?

  • 1 913
  • 34
Момичета,

споделете как процедирате -купувате един крем за лице и го ползвате, докато не свърши, или 2 крема - един за сутринта, един за вечерта? Аз в момента имам няколко крема и малко ги редувам - не знам дали така е добре.

Как съветват дерматолозите, дали съставките в даден крем действат по-успешно, когато продуктът се използва без прекъсване?

Много ви благодаря за всичко, което ще споделите   bouquet
Виж целия пост
# 1
  bouquet Аз използвам един ,единствен крем.Най много да са два Simple SmileНощен крем неслагам,защото немога да заспя.Чуствам се мръсна някак си.
Според мен,по добре използвай един крем през деня и ако имаш нужда един  нощен.Не ги смесвай ,да употребяваш няколко.Според мен ,ще стресираш и натовариш кожата си   bouquet
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за бързото включване Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам 1 дневен и 1 нощен, така докато свършат. Не редувам различни видове.  Peace
Виж целия пост
# 4
 козмети4ката казва,4е при мене мога да си ползвам дневния и за нощен,но може и да ползвам за нощен нещо друго..въпрос на избор.въпроса е грижа да има hahaha..задължително да се ползва крем за през нощта
Виж целия пост
# 5
зависи от нуждите на кожата ти...
ползвам задължително дневен с фактор и нощен като лятото фактора е голям,зимата е 15spf околоочен сутрин-хидратиращ и вечер-анти-ейдж.
Виж целия пост
# 6
Ползвам един крем докато свърши и после ако ми е омръзнал или съм си харесала друг крем взимам него.Малко скиптично съм настроена към прекомерното употребяване на крем и различни кремове.Мисля си,е по този начин кожата се обърква и се състарява отколкото да и се помага  Wink
Виж целия пост
# 7
Ползвам един-единствен крем сутрин и вечер. Не мога да си представя да слагам един на лицето и шията, друг около очите и трети за назолабиалните гънки и мимическите бръчици Laughing
Виж целия пост
# 8
Ползвам един сутрин, нощен гледам да е от същата маркаи за около очите.
Виж целия пост
# 9
Ползвам дневен и нощен Peace
Виж целия пост
# 10
Имам дневен, нощен и околоочен от една серия. Но досега си карах само на дневен, който използвах и за нощен. През есента като че ли ми е по-суха кожата и по-мазния нощен ми се отразява добре. Лятото пак карам само на дневен.
Виж целия пост
# 11
Ползвам един околоочен /с фактор/ през деня, друг околоочен по-богат за през нощта, дневен крем с фактор и овлажнител под него, нощен крем и серум под него, друг крем за шията. Това го правя от близо една година. Дано да не прекалявам, но кожата ми се чувства добре.
Виж целия пост
# 12
Напоследък използвам един и за дневен, и за нощен.
Виж целия пост
# 13
Аз използвам дневен, нощен и околоочен крем, задължително от една и съща марка.
Виж целия пост
# 14
Ползвам, много мазила ползвам. Ако ги преброя... ще са сигурно по 3-4 различни продукта сутрин и още толкова вечер.

Ама пък на 33г ме помислиха за сестра на дъщеря ми  Mr. Green Значи има полза!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия