Търся рецепта за "сладък салам"

  • 7 550
  • 10
Много обичам "сладък салам" на не знам как се прави. Ще ви бъда благодарна, ако споделите изпитана рецепта . Купувала съм готов , но не ми хареса. А загубих връзка с жената дето го правеше много добре. Мерси предварително  bouquet.
Виж целия пост
# 1
Ето тук има подробно как се прави
Успех Hug  bouquet
Виж целия пост
# 2
Много, мерси.   bouquet Hug На 7 имам ден- ден и ще се пробвам да го направя. Дано стане добре.
Виж целия пост
# 3
Стара, правена рецепта, но съм забравила как стои въпросът с маслото, но май трябвае да е меко  newsm78 1 пакетче масло, 1 яйце (сурово) 1 чаена чаша пудра захар, бисквити (имаше ги отдавна и май бяха по-меки "Чайка" или "Добруджа") 1.5 кутия, орехи 1 чаена чаша, 1 супена лъжица какао, 2 ванилии. Бисквитите се натрошават на парченца, а всичко останало се омесва и се прибавят бисквитите. Оформя се в алуминиево фолио като салам, слага се в хладилника и на другия ден се реже на филийки. Много е вкусно. yes yes
Виж целия пост
# 4
Ейййй благодаря, че ми напомни за сладкия салам.
Беше ми любим когато бях дете.
Виж целия пост
# 5
Аз му добавям стафиди и карамелизирани ядки  Crazy
Виж целия пост
# 6
Скоро не бях правила. Благодаря, че ме подсетихте. Ще добавя и аз като Лео - стафиди и карамелизирани ядки.
Виж целия пост
# 7
Майка ми едно време ни правеше сладък салам, но с локум - някой да знае рецептата?
Виж целия пост
# 8
И аз търся рецепта с локум  newsm78
Виж целия пост
# 9
И аз го правя по горната рецепта, но без яйце /все пак не се пече/.
Виж целия пост
# 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336998.460
ето и тази на Krische- много е добър  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия