Моля помогнете за име

  • 1 834
  • 21
Момичета трябва ми име което да звучи добре и в България и в Испания за Момиченце
Виж целия пост
# 1
Няколко предложения от мен:
Анна – форма на древно име означаващо грация
Анджела/Анджелика – от гръцки вестителка
Клара – чистота, светлина
Диана – небесна, свята
Елена – факел, сияние, луна
Ема
Естер – звезда
Ева – дишам, живея
София - мъдрост
Виж целия пост
# 2
Мария  Simple Smile
Виж целия пост
# 3

Наталия (лат. 'родна, рождена') и Анита ми харесват.  Simple Smile




 

 
Виж целия пост
# 4
Емилия, Габриела, Aдела (Аделина), Адриана, Антония, Карла, Каролина, Катерина, Кристина, Даниела, Дора, Доротея, Елена, Елиза, Ема, Ева, Евангелина,  Ида, Изабела, Лаура, Лидия, Луиза, Мануела, Мариана, Марина, Микаела, Моника, Наталия, Олга, Паула, Паулина, Теодора, Тереза, Валерия, Виктория, Виолета.
Освен Емилия и Габриела, за които се сетих, другите ги преписах от тук:

http://www.behindthename.com/nmc/spa.php
Преписах тези , които ми се струва, че се ползват в България. В сайта за всяко име е означено в кои други държави съществува - отчитана е и България, макар че са доста по-малко от тези, които съм преписала. Sunglasses
Виж целия пост
# 5

Да добавя и Малена, Мирела, Мартина. 



 
Виж целия пост
# 6
Ще дам като пример моето име Маргарита.Нали нашата царица, която е испанка се казва точно така. Mr. Green
Виж целия пост
# 7

Камелия, Наталия, Валентина, Дария, Вероника  Peace

 











 
Виж целия пост
# 8
Белла   Heart Eyes /аз ако имам момиче може би бих я кръстила така/
Изабела
Марина
Ева
Виж целия пост
# 9
Адриана, Андрея, Белла, Кристина, Далила, Елена, Елина, Емилия, Ема, Нелия, Наталия, Нина, Мария, Магдалена, Мануела, Мартина, Моника, Паула, Валентина, Вирджиния, Вероника, Виктория, Лара, Лея, Лия, Лили, Лора  Peace
Виж целия пост
# 10
Елиса Анна Мери  Даяна Сани Мария Андреа Лора Деяна Лина Емма Емили Алиса Габриела Kaталина Наталия Самия Мерилин Даниела Ванеса Виктория Наталия Ная Теа Марея Селина Михаела/Мишел Сандра Алесандра Паола Адела Дейна Деа Селина Соня Марлене Ева Исабела Белла Беатрис Алексия Сия Семза Санди Тина Роса Леа Лия Карина Калия  Силия  Валентина  Адрияна Вероника Вера Алина Алена Елена Кристина Рая Александрина Моника Мона Марина Марая Тереса Анхела Лара Елора  Александра 
Виж целия пост
# 11
Има десетки, от хубави по-хубави.
Аз най-много харесвам Вероника и Ева.
Виж целия пост
# 12
Мартина и Магдалена
Виж целия пост
# 13
Харесват ми Елена, Наталия, Талия, Мария, Марина, Aна, Дария, Ема, Лора, общо взето имаш избор Peace
Виж целия пост
# 14
Белла ще звучи като Бея.
Верджиния ще стане на Верхиния,звучи ми като родопско одеяло/нищо лично,ама за това се подсещам/. newsm78
Евангелина ще стане на Еванхелина.
Александра - Алехандра.
Анна,Магдалена,София,Валерия ми хареса,Ева,Каролина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия