Коя марка предпочитате, на коя се доверявате

  • 2 952
  • 30
По повод какво да купим на наши приятели за новородената им дъщеричка, влязох в спор за това кои марки такива стоки са предпочитани, кои лежат на стара слава, кои са много добри като качество, но не са популярни в БГ.

Та провокирана от този спор реших да ви питам кои са предпочитаните от вас марки за играчки и домашни улеснения (шезлонги, проходилки, столчета за хранене, активна гимнастика) за децата на възраст 0-36 м (с други думи от новородени до 2/3 годишни).

За колички и столчета за кола не питам, защото там е съвсем отделна история. Wink

Ако забележите някоя важна,  но липсваща тук марка, моля сигнализирайте!  Laughing

Ще съм благодарна на всички, които ще отделят няколко минути на анкетата и на евентуален коментар като постинг тук!  bouquet
А за някои може и дори да е полезно!  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Вероятно има пропуснати, но аз не се сещам конкретно..
Виж целия пост
# 2
Освен че има доста пропуснати, има споменати такива, които пък изобщо и не съм ги чувал...

Иначе за новородено - Tiny Love мисля че са една нова за българския пазар марка с интересни продукти...
Виж целия пост
# 3
Шезлонга и акт. гимнастика са на Fisher Price.
Не са мръднали, особено шезлонга- наистина доста е ползван.

Проходилката беше Бертони- бързо се счупи.
Столчето за хранене- Чиполино. И то не е мръднало, но е ползвано броени пъти, тъй като дъщеря ми не обича да сяда там

За дрънкалки, играчки и т.н. - отново гласувам за FP и Чико
Виж целия пост
# 4
Голям фен съм  на Джордани. Качеството им е много дообро, а цените в сравнение с други марки са направо прилични. Харесва ми това, че са с фиксирани цени и стоките в различните магазини се предлагат на една и съща цена(това май зависи от дистрибутора).
Нещата, които имаме на Джордани са: количка, която е със зимен кош, летна и със столче за кола, кенгуру, столче за хранене и сгъваема кошарка. Скоро ще купуваме по- голямо столче за кола и пак ще е Джордани.
Малко като рекламно лице прозвучах Wink
Виж целия пост
# 5
Fisher Price & Playskool
Виж целия пост
# 6
Освен че има доста пропуснати, има споменати такива, които пък изобщо и не съм ги чувал...

Иначе за новородено - Tiny Love мисля че са една нова за българския пазар марка с интересни продукти...

също така и играчките на Tolo
Виж целия пост
# 7
ползвам чико, като се почне от шишетата и всички пособия за хранене и се стигне до играчките.
нямам никакви забележки, много съм доволна от качеството, цените според мен са нормални, а и на чико са най-хубавите играчки.

люлката е фишер прайз по стечение на обстоятелствата, иначе не смятам че са кой знае какво
Виж целия пост
# 8
Освен че има доста пропуснати, има споменати такива, които пък изобщо и не съм ги чувал...

Иначе за новородено - Tiny Love мисля че са една нова за българския пазар марка с интересни продукти...

Марките ги извадих на база това, което се продава в няколко онлайн-магазина и по мои спомени, макар и не особено актуални!  Simple Smile
Затова и помолих за допълнения!

Добавих в анкетата, макар и с известно закъснение споменатите Tiny Love, Playskool и Tolo.
Виж целия пост
# 9
Аз бих добавил и KidsKit също, макар и да не са за новородени, а за около годинка и нагоре. И по-рано съм споменавал, че в къщи сме изключително доволни от техни неща.
Виж целия пост
# 10
Аз бих добавил и KidsKit също, макар и да не са за новородени, а за около годинка и нагоре. И по-рано съм споменавал, че в къщи сме изключително доволни от техни неща.

Добавено!  Peace
Освен това включих опцията, която позволява промяна на гласа за онези от вас, които до момента не намираха своите фаворити в списъка!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Гласувах за:

Cam - такова ни е столчето за кола, нямам никакви забележки; сега съм се ориентирала към количка на Неонато, което също е тяхна марка.
Chicco - биберони, дрънкалки, разни козметични продукти, оная джаджа за почистване на нослето (вече не помня как се казваше) - харесвам ги
Fisher Price, Tomy и Playskool - имаме доста такива играчки, невероятно здрави са (особено на Tomy съм голям фен).

Количката ни беше Маг Ингланд, популярна марка, тук в Бг, има доста негативни отзиви за тези колички, но аз лично съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 12
чико и пег перего
Виж целия пост
# 13
Предпочитам качеството, въпреки по - високата цена. Не съм фен на Бертони и Чиполино. Имаме и такива играчки, но едно, че ги намирам за доста опасно направени и друго, че бързо се чупят, за разлика от играчките например на Чико, които никак не превъзнасям, но са доста по-добри в качеството си. Поне нашият опит дотук е такъв.
Виж целия пост
# 14
Доволна съм от Бертони.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия