моята темичка

  • 5 309
  • 72
занимавам се със спорт и диети от години(няма да споменавам кога ми беше първото ограничение)бях 50 кг за 2 месеца качих 10 кг и станах 60 ooooh! преди нямах нито целулит нито стрии и за 2 месеца всичко си отиде.за да изглеждам добре трябва да ходя на фитнес,само че вече ми омразна.не може ли да съм от онези жени които си ядат и са слаби.омразна ми от лишения.лошото при мен е че влизам във форма,но имам дни в които се натъпквам,изяждам колеми количестава храна,става ми тежко и започвам да се обвинявам.незнам на вас дали ви се е случвало.от 1-2 години се опитвам да стана пак 50 кг,по едно време бях ги докарала до 54,но пак станах 60 и така,свалям,качвам и пак свалям и пак качвам........не може ли да отслабнем ЗАВИНАГИ newsm78 преди можех да седя гладна сега не мога Cry искам мъжете да се заглеждат и по мен,не искам целулит Sad искам това да си е мойта темичка и като имам въпроси тук да пиша,искам помощ smile3518 не мога да вземя решението за моя режим,постоянно се колебая кое да избера newsm78 и много често искам да зарежа всичко
Виж целия пост
# 1
Хей Жужу ! Я се стегни и стига си яла ! Стискай зъби 2-3 месеца ( не е чака толкова много ) и ще видиш колко хубаво ще ти е после. Тесни дънки, къси поли. Я не се излагай с това ядене. След 2-3 месеца пака ще хапваш. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
еми аз стискам извесно време някаде примерно месец и после една седмица само ядене незнам защо така правя и вече много съм отчаяна Sad
Виж целия пост
# 3
Започни някоя диета или режим,който най-много ти допада.Свали си килограмите и след това трябва да си задържиш постигнатото...което е доста трудно,но има много диети за поддържане на килограмите.Според мен едва ли има жена,коята яде всичко по много и да не пълнее newsm78
Виж целия пост
# 4
То не може като свърши диетата и да ядеш една седмица като  Animal Pig така не става  Naughty
Виж целия пост
# 5
така,значи на мен проблема ми е че не мога да си избера диета,незнам коя е най добра,само знам че не искам да е на Дюкан.моля кажете една ефикасна диета,посъветвайте ме някоя и аз ще кажа дали мога да е правя или не
Виж целия пост
# 6
Когато искам да свалям килограми минавам само на прясно мляко ! Но само на Верея другите не вършат работа.
Виж целия пост
# 7
и до кога на прясно мляко и колко процента мазнини да е млякото.
Виж целия пост
# 8
Има най-различни...зависи коя на теб ще ти допадне най-много
разделно хранене,страхотната диета,моно доета,режим с кисело мляко...зависи какво обичаш да ядеш Hug
Виж целия пост
# 9
До като отслабнеш. Не издребмявай с процентите все пак си само на прясно мляко. Simple Smile Simple Smile Simple Smile. Но само Верея !!!!!!!!!!!!!!!!Никакви други марки.
Виж целия пост
# 10
значи това с прясното мляко ми харесва,ама после да не си върна кг.аз преди като исках да отслабна минавах само на плодове но си ги връщах после.
сега ще потърся тази моно диета да е видя и този режим с кисело мляко.най много обичам киселото мляко,а и мога да го ям независимо каде съм
Виж целия пост
# 11
Щом обичаш кисело мляко, мини тогава само на кисело мляко. До като отслабнеш.
Виж целия пост
# 12
Щом обичаш кисело мляко, мини тогава само на кисело мляко. До като отслабнеш.
точно така,това не бях се сещала.само да ми разясните като съм само на кисело мляко,колко % масленост да е то?и по време на този режим мисля че мога да пия кафе без захар и сода? newsm78
Виж целия пост
# 13
Не мисля че е от значение след като си само на кисело мляко.
Виж целия пост
# 14
а не мога ли да фи редувам примерно един ден на кисело мляко,един ден на прясно и един ден на плодове и така до като сваля,и дали изобщо ще сваля
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия