Бременност

  • 1 342
  • 14
Здравейте момичета искам да ви питам нещо.Дали мога да забременея преди цикъл?Защото днес цял ден повръщам като ненормална.Мерси предварително
Виж целия пост
# 1
по принцип можеш,но повръщането може да е от много неща.
Виж целия пост
# 2
Да,възможно е,но както Зъбче ти е писала може да се дължи на много други неща–някакъв вирус,нещо което си хапнала и не ти е понесло,жлъчка,кисти и т.н. Peace
Виж целия пост
# 3
стига Овулацията да ти е тогава. Peace
Виж целия пост
# 4
Не, не можеш, освен ако цикъла ти е дълъг с късна овулация.Повръщането може да е от настинка.
Виж целия пост
# 5
Можеш. На мен ми се е случвало - третата (вече нежелана бременност) стана така, мислех си, че няма нищо да стане, ама не познах.
Колкото до повръщането - и другите са ти отговорили, че може да е от много други неща: вирус, обострен гастрит и т.н.
Виж целия пост
# 6
Разбира се че можеш.Ако имаш някакво съмнение , има си тестове за тази работа , ако имаш закъснение де.
Виж целия пост
# 7
Според мен можеш,както някой жени са забременели в последния ден на М,смятам че не невъзможно.Успех   bouquet
Виж целия пост
# 8
Направи тест Peace
Виж целия пост
# 9
Всичко е възможно,няма невъзможни неща.
Виж целия пост
# 10
Здравейте всички
Първо искам да ви кажа колко много харесвам форума ви. Досага не съм имала регистрация и днес реших да си я направя.
Да си призная може би ми беше някак странно и неудобно... Embarassed
Имам един мъничък проблем...който искам да споделя с вас...
За период от една седмица приятелят ми е свършил 2 пъти вътре в мен. Истината е че искаме да имаме бебе. Въпроса ми обаче е друг. Миналия месец ми дойде 2 пъти и в началото и в края. Сега имам странно бяло течение и по-специално за тази седмица вече 2 пъти засичам бледо розово течение, което не е силно и не е редовно. Днес, когато бях на работа усещам някакво странно чувство, което сама не мога да опиша, сега е 19h а на мен вече ми се спи ужасно много. Става ми лошо и ми се вие свят, възможно е да си внушавам вече...толкова го искам, то е верно че от скоро пробваме, ама...мисля че е още прекалено рано за тестове...така че моля ви помогнете ми да разбера за какво по-точно става въпрос:)
Поздрави на всички ви
Виж целия пост
# 11
мила това малко ми звучи като цветна бременност!Защо не си направиш тестче PeaceДано и някой друг да си каже мнението,че може и да не съм права.Ще стискам палци Praynig
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
jivodara,направи си тест. Peace
Виж целия пост
# 13
Може зависи от цикъл , овулация, а повръщането не е такъв критерий.Направи си и тест  Peace
Виж целия пост
# 14
Повръщането не значи бременност .По -добре направи тест!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия