Подарявам зайче

  • 4 595
  • 20
Здравейте мами, моля за помощ да ме отървете от нашия домашен любимец. На рождения ден на сина ми (стана на 3  Rolling Eyes) му подариха зайче. Зайчето е много сладко, бяло с черно около очичките, тогава беше на 1 месец, значи вече е на 4 месеца. Женско, кръстихме го Зози. Всичко е прекрасно, но аз не обичам домашни любимци, а и по презумпция всички задължения се паднаха на мен - на 3 дни му се сменя талашът, чистене, храна нон стоп, вода... Моля ако някой иска зайче, да ми пише. Със сигурност ще ви хареса Зози, много е мила и определено има вид на щастливо зайче.
Виж целия пост
# 1
Чудя се на хора, които подаряват на деца домашни любимци без да говорят с родителите  Confused
Ей така се получават бездомни кученца и котенца  Cry
Дано зайчето изкара късмет и го поиска грижовен човек.
Виж целия пост
# 2
Преди години имах същия проблем с подарени хамстери. Занесох ги в зоомагазин и не им търсих пари. Като ги оставих в зоомагазина, бях сигурна, че ще ги купи някой,който обича хамстери и ще се грижи за тях. Можеш и ти да направиш същото.
Виж целия пост
# 3
Пробвах в един, казаха ми че нямало да могат да го продадат, защото бил вече голям, а всички търсели малки зайчета и не го взеха. Дайте идеи за зоомагазини във Варна
Виж целия пост
# 4
Аз хамстерите ги дадох в един магазин срещу пощата.Мисля че още съществува магазина. Пада се на завоя точно, не към цветята, а посока към пазарчето като тръгнеш. Пък и ти не им казвай на каква възраст точно е зайчето, щом това е проблем.
Виж целия пост
# 5
недей да даваш зайчето в магазин, няма да се грижат хубаво за него
направи му снимки и ще видиш колко бързо ще му намериш стопани
Виж целия пост
# 6
Ако зайчето има клетка или аквариум - вземам го. Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Ако зайчето има клетка или аквариум - вземам го. Heart Eyes
Има клетка. Аз съм във Варна, това за Сингапур вярно ли е? как ще се срещнем  Rolling Eyes ?
Виж целия пост
# 8
Написах ви ЛС. У нас съм си. reverance
Виж целия пост
# 9
Може ли малко повече инфо? Колко кг е /казваш, че е голямо/, с какво се храни, режим и т.н. Особено ме вълнува и въпросът обича ли да го гушкат и мачкат, защото зверкинката вкъщи точно това му мисли. Четох някъде, че зайците не понасяли ласки. 
Виж целия пост
# 10
Може ли малко повече инфо? Колко кг е /казваш, че е голямо/, ...
Ветеринарният от нашту сели каза, че стигат около кило и шестотин, но има недобросъвестни
стопани, които ги хранят с нетипична храна - пелети, мекици, пържени филии с яйца
и тогава стигат и до три кила.
Колко ти е голям гювечът?
Понеже хвърлям едно око по Нови отговори на моите публикации, изпускам нови теми.
Ако видите тема "Подарявам си катеричката" , свиркайте на ЛС или на мейл, видим е м
в подписа ми.
Виж целия пост
# 11
Вълчак, ти сега опозиция ли ще ми играеш. Ник`ви гювеци. Най-много да скочи от терасата /с маркиза, на първия етаж/ в студа и да се наложи да го препека, опс, да го постопля исках да кажа. Друго, което се сещам е сам да хване дивото под натиска на малките питомни ръчички вкъщи. И в двата случая ще ти пиша. Аз заешко не ям.
Канди, не слушай Вълци да ти говорят за зайци. Интересът ми е сериозен.
Виж целия пост
# 12
Люсил, мога да ти обясня повече за зайчето, но вече го обещах, така че не виждам смисъл.
Благодаря ви мами, че бяхте толкова отзивчиви  Hug, дано новия дом допадне на Зози.
Виж целия пост
# 13
Аз имам зайче от около 3 години. Любов от пръв поглед през витрината на зоомагазинчето.  newsm03Купен на изплащане от децата, които спестяваха джобните си, за да ми го подарят. newsm51 И през ум не би ми минало да се разделя с него. smile3521
Виж целия пост
# 14
Тъй, тъй. то с широки пръсти милиардер не се става.
Зайче от спестяванията на децата.  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия