Болки в корема без кървене!

  • 1 805
  • 29
Здравейте на всички мами! За първи път съм бременна и не са ми ясни много неща. Моля помогнете!
Все още не могат да кажат и двамата доктори при които ходих в коя г.с съм, което не е кой знае какъв проблем, вариантите са 6 или 7. Но миналата седмица ми се появи леко ръждиво течение, без болки и стана ясно след преглед с ехограф че имам отлепване на плодното сакче - около 17 мм. Дадоха ми Дуфастон, Магнерот и Нош па и една седмица почивка. Пия ги вече 4 дена и кървенето спря. Но пък имам странни болки - като придърпване ниско долу.  Следващият ми преглед е в четвътък, това са си 3 дена и не знам да ида ли по рано или да чакам. Някой имал ли е подобен проблем?
Виж целия пост
# 1
По -добре избързай с прегледа, в  началото съм имала  такива болки ,но не са били силни,успех
Виж целия пост
# 2
Отивай на лекар, не чакай до четвъртък. Успех!
Виж целия пост
# 3
Нямала съм такъв проблем,но не можеш ли да избързаш с прегледа
Виж целия пост
# 4
Отивай на лекар, не чакай до четвъртък. Успех!
И аз съм на това мнение
Успех Peace
Виж целия пост
# 5
Ако имаш възможност отиди по-рано. Peace
Виж целия пост
# 6
Ако имаш възможност отиди по-рано. Peace

И аз мисля така,но най-важното е да лежиш и да ставаш само да пишкаш.Яж дори и в леглото,намали ставанията до минимум Peace.
Виж целия пост
# 7
С първата ми бременност и аз имах такива придръпвания, до колкото знам не е необичайно. Пиех НО шпа.
С оглед на това, че си имала проблеми предните дни отиди на лекар по-рано за твое успокоение.
Виж целия пост
# 8
Мисля, че трябва да избързаш с прегледа или поне да се обадиш на лекаря ти. Не мисля, че ще ти откаже да те пргледа по рано.
Виж целия пост
# 9
Доста често бременните имат подобни придърпвания,но това което ме притеснява е ръждивото зацапване.Затова пази повече леглото и си пий Нош–па и Дуфастона!Ако може да отидеш по рано от посоченото при гинеколога ще е най добре! Peace
Виж целия пост
# 10
Имах доста често такова придърпване, но винаги се консултирах с наблюдаващия ме лекар. При мен не беше опасно - бебето се наместваше. Успех и лека бременност!
Виж целия пост
# 11
Аз също имах отлепване на плодния сак в 8-9г.с. На мен също ми изписаха Но Шпа и витамин А и лежах една седмица в къщи, само ставах до тоалетната и да хапна и обратно в леглото. И при мен бързо спря това течение някъде за два три дена.Сега вече съм в 36г.с. и всичко си е наред. А това придърпване знам че е нормално и аз го имах и преди това течение и след това.Пожелавам ти всичко да е наред и лека бременност newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 12
Пази се и си почивай повече Hug
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички!
Отивам още днес на лекар!
Виж целия пост
# 14
Важното в момента е да лежиш ( постоянно) Hug Hug!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия