Златна сватба- какво да подаря?

  • 1 359
  • 3
Родителите ми имат скоро златна сватба.Дайте ми моля ви съвет каква е традицията и какво се подарява.
Виж целия пост
# 1
Аз за наще ( имат перлена-30 god) в края на месеца им планирам party, и отделно с мажа ми им подаряваме kруз до Мексико. Знам че най-вероятно не е това отговора дето търсиш, но може да ги пратиш на екскурзия, дори за 3 дни някъде да си починат я на хижа я на някое място дето са ходили като млади, нещо което не би им събирало прах в къщи. или им организирай тържество, Зависи какви са ти възможностите.
Виж целия пост
# 2
Нещо златно? Пръстен, ръкавели..цруз? Mr. Green  Ексксузрия, църковна сватба (ако нямат), не знам. Не познавам родителите ти.
Виж целия пост
# 3
Освен изброените по-горе подаръци...и нещо сантиментално-вземи техни снимки и направи албум Wink ама от онези от едно време-в които се лепят или слагат снимките в ъгълчета...
Скоро баща ми имаше годишнина и направих такава ретроспекция на живота му-определено му хареса Peace В случая ще направиш на техния съвместен..разни снимки от море/планина, семейни поводи, твоя бал, сватба ако имаш такава...и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия