как да почистя монитора

  • 3 529
  • 17
МОЛЯВИ ПИШЕТЕМИ КАК ДА ПОЧИСТЯ МОНИТОРА НА КОМПА ИМА НЯКАКВИ ПЕТАНЦА ОСТАТАЦИ ОТ ПРЪШЧЕТА.И ОТ ПУШЕНЕ ЗАЦАПАНО.
Виж целия пост
# 1
аз моя го чистя с препарат за стъкла и нямам проблеми  Peace
Виж целия пост
# 2
Ако ти е TFT внимавай с препарата за стъкла и изобщо с препаратите. Има си специялни спрейчета или кърпички за различните видове монитори.
Виж целия пост
# 3
аз не прискам директно на монитора и моя е TFT .Пръскам на една кърпа изчаквам да попи малко и да остане леко влажно и тогава забърсвам
Виж целия пост
# 4
Обаче стъклото не е TFT все пак.

По-скъпи са продуктите за почистване точно на този тип монитори, но си струват - сигурно е, че няма да съсипят фината повърхност. Аз си взех такъв спрей преди няколко месеца от Office 1, доволна съм. Спреят, разбира се, е по-икономичен от кърпичките Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Със специална кърпичка(върви си с монитора).Пере се след всяка употреба.С препарати(с изключение на специалните за целта)не се препоръчва да се чисти  Peace
Виж целия пост
# 6
Кои са TFT монитори.....? Съжалявам за глупавият въпрос......Нашите са LSD и се чудя как да ги почиствам..засега само с влажна кърпа, но не става много добре.
Виж целия пост
# 7
Има специални препарати за  монитори.
Виж целия пост
# 8
Кои са TFT монитори.....? Съжалявам за глупавият въпрос......Нашите са LSD и се чудя как да ги почиствам..засега само с влажна кърпа, но не става много добре.

TFT и LCD са различен тип повърхности на монитора. Влажната кърпа не е добър вариант. Потърси спрей за твоя тип повърхност.

Сега погледнах, че на моя спрей - Cleaner for tft/screen cleaning - пише, че се ползва за всякакъв тип монитори, явно не само за TFT, както мислех.
Виж целия пост
# 9
за почистване на екрана на лаптопа взех GEMBIRD мокри и сухи кърпички. В пакет са 10 мокри и 10 сухи, аз взех пакета за 10 лв.
Доволна съм
Виж целия пост
# 10
Има кърпички за монитор.
Виж целия пост
# 11
Мисля ,че навсякъде където продават компютри ще ти помогнат Hug
Виж целия пост
# 12
Кои са TFT монитори.....? Съжалявам за глупавият въпрос......Нашите са LSD и се чудя как да ги почиствам..засега само с влажна кърпа, но не става много добре.

TFT и LCD са различен тип повърхности на монитора. Влажната кърпа не е добър вариант. Потърси спрей за твоя тип повърхност.

Сега погледнах, че на моя спрей - Cleaner for tft/screen cleaning - пише, че се ползва за всякакъв тип монитори, явно не само за TFT, както мислех.




Благодаря!!!   bouquet
Виж целия пост
# 13
www.Laredoute.fr този препарат ставали за манитор ACER КАКВАМОЕ ЦЕНАТА.ЗА КАРПИТЕ ПОЛЗВАМ  ROSE 3 БРОЯ СА РОЗОВА СИНЯ ЖЪЛТА НО САМО С СУХО ГО ПОЧИСТВАМ НО НЕ СТАВА НИЩО
Виж целия пост
# 14
С мека навлажнена кърпа и се чисти добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия