Има ли мъж като моя???

  • 6 267
  • 63
Имам следния пробелм.За  някои може и да не е проблем но на мен това не ми харесва.Мъжа ми е вечно уморен /според него/ и не му се прави секс.На месеца се случва 2-3 пъти и то след като се разсардя.Вярно е,че работи много но все си мислих,че на мъжете това не им пречи за да искат секс.Сигурна съм поне засега,че няма друга.И това не е причина за нежеланието му.Та въпроса ми е има ли и други такива мъже,които предпочитат да си легнат пред TV отколкото да си легнат с жената  Laughing.И все пак сме млади-аз на 27 той на 31.
Виж целия пост
# 1
И аз не го разбирам това  Laughing
Виж целия пост
# 2
Как да няма? Колко теми само има по тоя повод във форума, ехеее....
Виж целия пост
# 3
Винаги ли е било така или в последно време го мързи?
Виж целия пост
# 4
O, и ти ли си сигурна, че няма друга Grinning
Щото преди години и аз тука се кълнях в това, па то кво се оказаааааа Crazy
Виж целия пост
# 5
 А замисляла ли си се ,че вината за това положение може и да е в теб.По- добрият начин да стигнеш до обятията на другия,е не сърденето,а предразполагането.Едва ли е достатъчно само да щракнеш с пръсти и да чакаш да ти скочи с гол в ръката/сори за натурализма Wink/.Проблемче имаш някъде по трасето или във взаимоотношенията ми се струва-от туй се уморяват най-много мъжете Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Заедно сме от две години а от една и малко сме семейни.Първия месец от заподнанството ни както и се очаква секса си беше супер-почти всяка вечер-най-вече че той искаше-не се налагаше да му се натискам Laughing.После обаче очна да си прави лафа,че неможел толкова често и ,че бил много уморен-това на втория третия месец.И така се почна и вече две години това ни е основния проблем в къщи.Някои ще кажат"да ти имам проблема" ама да ви кажа не е малък.
И не мисля,че проблема и в мен защото по всевъзможни начини го предразполагам а и отношението ми към него е страхотно.Той се чувства винаги важния и желания.
Виж целия пост
# 7
Тва е някакво безскруполно безсексие - 3 пъти месечно ooooh! Whistling

adams, стига бе, мъжа трябва да си иска и без да се кикерчиш и да се напъваш.
Виж целия пост
# 8
Има, има, не се кОси. Това май е масово явление напоследък. Сега прочетох последния ти пост. Има хора, които просто нямат често желание за секс. За съжаление, като се съберат с такива, които имат става проблем. Наблегнете на другите аспекти от връзката си. Това не се променя.
Виж целия пост
# 9
Значи много си го разлигавила тогава с това предразполагане. Ами спри и ти да си искаш, накарай го да се почувства малко пренебрегнат и не толкова важен и желан. Да видим тогава какво ще направи.
Виж целия пост
# 10
Ами сигурна съм ,че няма друга-не ми се обеснява за това но засега е така.Вината не е в мен.И какво искате да ми кажете,че така ще си идем без секс  Laughing Обичаме се много но тава си е проблем за мен
Виж целия пост
# 11
Да не би да има някакви проблеми мъжът ти- нещо в работата, което да го притеснява? Другият вариант е просто да си знае,че ти ще си там като му се прииска и за това да си трае, може да му липсва този момент на завоюване на жената, който е изчезнал след като сте заживели заедно.
Виж целия пост
# 12
Значи много си го разлигавила тогава с това предразполагане. Ами спри и ти да си искаш, накарай го да се почувства малко пренебрегнат и не толкова важен и желан. Да видим тогава какво ще направи.


И това съм опитвала ама не става.Е не,че съвсем не иска ама 2-3 месечно си е трагедия.А и не сме женени от 15-20 год.Когато го оставя сам да си поиска аз се изнервям защото месеца си минава а той не се сеща  Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
Проблеми в работата няма но е проблем,че работи на три места
Виж целия пост
# 14
Ами явно наистина е изморен тогава. А ти на колко места работиш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия