Какво представлява уверената жена?

  • 3 075
  • 27
Много често попадам на статии,където пише,че увереността е едно от най-силните женски качества.
Какво значи според Вас да си уверен?
Виж целия пост
# 1
Много често попадам на статии,където пише,че увереността е едно от най-силните женски качества.
Какво значи според Вас да си уверен?
женски ????
лъжат, не им вярвай ...
Виж целия пост
# 2
Може и да е най-силното качество , но ако ти липсват безброй други.... newsm78 едва ли помага....
Наистина лъжат !
Виж целия пост
# 3
Да си уверен може да бъде както качество, така и недостатък. Много неконкретизирана тема.
Виж целия пост
# 4
Уверена жена е жената, която вярва че е успяла, жената, която има самочувствие. Песимистките не са уверени, а напротив. Уверената жена е позитивна, усмихната, вярва в себе си и постига успехи, както в личния така и в професионалния живот. Това на теория, а на практика е малко по-различно Grinning
Виж целия пост
# 5
Глупости на търкалета е това за увереността, поне доколкот осе спряга в различни женски списания и т.н.
Поне за мен има хора, които са склонни да рискуват повече. Донякъде е характер, донякъде е възпитание или опит.
Виж целия пост
# 6


Виж целия пост
# 7
Тя не е жена, а мъж под прикритие. Wink
Виж целия пост
# 8
Уверена жена е жената, която вярва че е успяла, жената, която има самочувствие. Песимистките не са уверени, а напротив. Уверената жена е позитивна, усмихната, вярва в себе си и постига успехи, както в личния така и в професионалния живот. Това на теория, а на практика е малко по-различно Grinning
Да на теория е добре. Зависи от ситуацията,понякога съм уверена,а понякога съм трагедия... Смятам ,че на 100 процента не може да е уверена никоя жена,пък и мъж... Хубаво е обаче ,когато насърчаваме околните да демонстрираме увереност.
Виж целия пост
# 9
Най силното женско качество е интуицията. Увереността е хубава до някъде, стига да не прераства в прекалена самоувереност.
Най добре е, човек да прецени реално на какво е способен, да се познава и тогава може да се каже, че е уверен.
Другото са статии за надъхване на неудачници от типа ти можеш всичко, само трябва да откриеш колко си специална и нищо няма да ти се опре. Стил Космо дрън , дрън.
Виж целия пост
# 10
Всеки човек разполага с някакъв набор от качества. Няма такова най-силно изразено качество за всички- при всеки е нещо различно, това му е хубавото.
Уверената жена предполгам,че рядко списва по форуми.
Виж целия пост
# 11
Уверената жена е красивата, преуспяваща жена. Има безброй много перспективи пред нея, както в личен така и в бизнес план. Уверена е, защото е твърде малка вероятноста да я закъса откъм любов или пари. Такава жена, просто има и двете неща. Flutter
Виж целия пост
# 12




И двете дами със сигурност няма да го закъсат Peace
Виж целия пост
# 13
Увереността, според мен, няма много общо с постижения и външност. По-скоро е онова състояние, което кара една жена да не се съмнява в стойността си. Конкретните постижения и излъчване за успешност идват в резултат от увереността, че можеш и че личността ти има стойност, не обратното.

Познавам неуверената жена по това, че се престарава. Спомням си един момент от сериала "д-р Хаус", в който докторът и негов колега интервюират лекарка за длъжност в болницата. Тя е нахакана, уж-уверена, образована, с опит и "мнооо яка мацка", с обувки на умопомрачително високи токове. След края на разговора, колегата казва: "Май имаме човек за длъжността", а Хаус отговаря: "Друг път. Видя ли й обувките? Жена, която е съгласна да понася толкова неудобни обувки, само за да направи впечатление, не е нашият човек. Твърде е неуверена.". Joy

Впрочем, всичко това се отнася и за мъжете.     
Виж целия пост
# 14
Уверената жена е красивата, преуспяваща жена. Има безброй много перспективи пред нея, както в личен така и в бизнес план. Уверена е, защото е твърде малка вероятноста да я закъса откъм любов или пари. Такава жена, просто има и двете неща. Flutter

Аз пък съм чувала за правило- ако не ти върви в работата, ти върви в любовта и обратното.  Двете май ги може само ССФ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия