ВЪЗРАСТНИ И ДЕЦА ЗАЕДНО НА НАРОДНИ ТАНЦИ

  • 550
  • 1
Здравейте,

Пиша тук защото много ми допадна идеята "ВЪЗРАСТНИ И ДЕЦА ЗАЕДНО НА НАРОДНИ ТАНЦИ ".
Обявата съвсем случайно я прочетох в Интернет. Когато се обадих на учителката, тя ми каза, че не е могла да събере група и се е отказала.
Останах доста разочарована, защото не успях да намеря друга обява за танци, в която да могат да участват заедно родителите с децата си.
Аз помолих да пусна обявата тук(по-скоро идеята й), и ако се съберат достатъчно желаещи тя да си помисли и да има танци.

Много ми хареса идеята да учим нещо заедно с моята дъщеря, смятам, че това е един начин на сближаване с детето (искам тя да вижда как се уча да правя нещо....), от друга страна идеята за танци ми харесва, като поддържане на тонус за самата мен, начин за справяне със стреса. Смятам, че така ще спестя време, вместо да водя само дъщеря ми, после аз да търся някой, който да я гледа за да мога , аз да си подсигуря време за да ходя да танцувам(или да спортувам).
Споделянето на общи интереси и общи занимания с децата е най-добрият начин да сме ТЕХНИТЕ ПРИЯТЕЛИ.
Ще си позволя да сложа линка към обявата... ако има желаещи, ако има някой който мисли като мен и е съгласен да участва в това начинание нека да се обади на учителката...

Много ще се радвам да се съберат достатъчно хора , за да може тази идея ...това начинание да се реализира.

http://www.bezplatno.net/listing-31401-VUZRASTNI_I_DETSA_ZAEDNO_ … RODNI_TANTSI.html

Само да кажа, че се разбрахме все пак да се фиксира дата, и това е 31.10
Виж целия пост
# 1
Идеята не е лоша, но преди да оставя темата се свържи с администратор и я обсъди, защото нарушава някои от правилата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия