странна работа

  • 1 020
  • 3
Момичета,въпроса ми е следния.Дъщеря ми е на 2г. и 3м. Никога не е била от най ящните деца.Но сега съм малко притеснена.От три дена яде много малко....почти нищо,а коремчето и е,като че ли току що е изяла.....и аз не знам какво,в смисъл,че си стои като пълно,а не яде.Изпражненията са съвсем нормални,ходи по два пъти,че и по три пъти на ден ShockedТа как става номера,да не яде,а да ака толкова?Почнах да и давам еспумизан капки.Дали да бъда по-настоятелна с това ядене,не знам Thinking
Дали да я водя при педи или да не се шашкам толкова!?
Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 1
Моето дете също има такива периоди на неядене...не ме притеснява, защото и аз имам дни, в които все едно съм "запушена".

Не й давай лекарства, щом няма оплаквания.

Ще отмине след някой друг ден.

А има и друго...голямото ми момче не яде и когато се разболява. Дано при вас не е това
Виж целия пост
# 2
А има и друго...голямото ми момче не яде и когато се разболява. Дано при вас не е това

До преди три дена и тя беше малко болничка,уж нищо сериозно,хрема без температура.....просто малко секрети от нослето.Но тогава си хапваше по-добре newsm78
Виж целия пост
# 3
При нас периодите на сравнително хапване се редуват с периоди на пълна липса на апетит.
Доста се притеснявах преди, но всъщност няма нищо страшно в това, ако два-три дни яде по-малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия