Кърмене и Clotrimazol

  • 838
  • 7
Здравейте момичета
Имам проблем Sad
С малкия сме изключително кърмени...
Баткото ми докара котешки лишей и на мен ми излезе един на кожата  Cry..ходих на кожен лекар..но ми се падна един въздухар. #2gunfire..изписа ми едно лекарство ,като му казах 5 пъти че кърмя..взе че се поразрови в една книга Shocked..направо ме уби...и тогава каза да се мажа с Clotrimazol ,но сякаш му нямам доверие...и ми вика ами спри да кърмиш Rolling Eyes...
Ще ходя тези дни на друг лекар..да видя какво ще кажат
не искам да спирам да се кърмим с малкия...помогнете Tired
Виж целия пост
# 1
Клотримазолът изобщо не е пречка за кърменето, а ти ще го прилагаш и само външно, така че съвсем пък никакви грижи няма.
Кое е другото лекарство, което ти е изписал?
Виж целия пост
# 2
 Hughedra  bouquet
Огромно благодаря Laughing...
първо ми изписа Lomexin 2 % крем....но след това каза Clotrimazol

Виж целия пост
# 3
Все едно - и ломексинът е напълно съвместим.
Виж целия пост
# 4
hedra Hug
почвам да се мажа ..щом няма проблем за кърменето Rolling Eyes
благодаря ..олекна ми ..много бях притеснена и се чудих какво да правя..дали да се мажа .. а ако се мажа дали не тровя детенце..и затова бях много уплашена..
затова всички ние тук момичетата сме ви толкова благодарни Hug
Виж целия пост
# 5
Днес ходих на друг  кожен лекар да видя какво ще каже Rolling Eyes..изписа ми Tinctura Castellani-Heffe,cutaneous solution.....oswen Clotrimazola.... а дали не вреди на кърменето този разтвор newsm78..
Виж целия пост
# 6
Не вреди, не се притеснявай - абсорбцията на повечето лекарства през кожата по принцип е абсолютно минимална, а и тинктурата определено не е нещо вредно Grinning
Виж целия пост
# 7
Благодаря  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия